Портал новостроек

Бегущая стройка новости + объекты

СтройОбзор открыл Группу  в Facebook "Строители Харькова"    //   Все акции и новостройки от застройщиков - в разделе Новостройки Харькова

Вы здесь

ЖК «София Киевская» достроят за государственные деньги

фото: 100realty.uaГосударственное ипотечное учреждение (ГИУ) направило около 70 млн. грн. на завершение строительства жилищного комплекса «София Киевская».

Комплекс расположен в с. Софиевская Борщаговка под Киевом, общая площадь жилья в котором составляет порядка 30 тыс. кв. м.
Об этом сообщила пресс-служба ГИУ со ссылкой на главу правления учреждения Валентина Рыбачука. «Социальная составляющая данного проекта очень значительна, так как площадь и стоимость квартир в этом комплексе ориентированы, прежде всего, на людей с небольшим уровнем доходов. Большинство квартир не превышают 50 кв. м. Таким образом, 553 семьи получат собственное жилье уже до конца года», – сказал чиновник. По его словам, ГИУ уже профинансировало завершение строительства 34 жилых домов на общую сумму 877 млн. грн., что позволит завершить строительство и ввести в эксплуатацию около 600 тыс. кв. м жилья.

Источник:  ИАП «Столичная недвижимость»

3427 просмотров

Комментарии

Софіївська Борщ... Аватар пользователя Софіївська Борщагівка

Тепер зрозуміло все! В земельній афері по розкраданню землі у громади села Софіївська Борщагівка причетні найвищі чиновники влади. В грудні 2010 року була створена тимчасова депутатська комісія з питань законності та доцільності виділення земельних ділянок за період 2006-2010 років. Із за перших оприлюднених результатів в лютому 2011 року здійсниний був замах на голову сільської ради Денисенка Ю.М., йому потрощили руку, проламали череп в двох місцях, нападників і досі не знайдено. 15 березня 2011 року група депутатів в церкві проводить збори і називає їх сесією де обирає секретаря Перегінця Василя Миколайовича (нині покійного) та заступника голови Кудрика Олеся Тимофійович. 29 червня 2011 року в школі група депутатів 21 чоловіка (2 що голосували не були депутатами, а ті що підписалися в списку присутніх покинули залу до голосування) виносять недовіру сільському голові Денисенку. 05 липня 2011 року відбувається рейдерський захват адміністративного приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради
У 2010 році на місцевих виборах ми обрали нашого односельчанина та однодумця Денисенка Ю.М. – сільським головою Софіївсько-Борщагівської сільської ради VI скликання, який активно долучився до виконання програми президента – по боротьбі з корупцією.
У лютому 2011 року був скоєний напад на голову сільської ради Денисенка Ю.М. – бандитів до цих пір не знайшли.
До Софіївсько-Борщагівської сільської ради VI скликання також потрапило декілька депутатів (які були депутатами сільської ради V скликання) які називали себе опозиціонерами, та були причетні до розкрадання землі у громади села Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області у 2006-2010 роках.
У 2010 році на прохання громади села рішенням депутатів Софіївсько-Борщагівської сільської ради VI скликання, була створена Тимчасова депутатська комісія, з перевірки законності та доцільності виділення земельних ділянок за 2006-2010 рр. У ході перевірки депутатська комісія підготувала звіт, у якому викладені злочині схеми викрадення землі у громади села Софіївська Борщагівка, незаконне будівництво багатоповерхової забудови по вулицям Академіка Амосова, Боголюбова (та провулку Боголюбова), Миру, Південна без сплати податків до державного бюджету. Узаконення багатоповерхових будинків в судах, без участі представника та без вимог Софіївсько-Борщагівської сільської ради. Продаж земельних ділянок не сільськогосподарського призначення (комерційного) нижче ринкових та нижче нормативної оцінки земель. І як наслідок таких злочинних дій та схем у громади села було незаконно вилучено більше 100 га земель і недоотримана сума, бюджетами всіх рівнів, більше 120 мільйонів гривень.
Всі ці незаконні оборудки з землею села Софіївська Борщагівка та не сплати податків забудовниками, призвели до втрати та недоотримання державним та місцевим бюджетами понад 120 млн. грн.. Всі ці порушення були допущенні та приховані керівництвом п’ятого скликання Софіївсько-Борщагівської сільської ради, а саме сільським головою Кремцем Сергієм Володимировичем, секретарем сільської ради Сиротюк Ларисою Петрівною та заступником сільського голови Кудриком Олесем Тимофійовичем.
Також забудовник багатоповерхівок по вулиці Академіка Амосова та Боголюбова – Мартинов, за допомогою службових осіб та деяких депутатів V скликання, змушували людей які мали на даній території земельні ділянки продавати їх за безцінь, бо інакше ви її і не приватизуєте. Один з власників земельної ділянки. по вулиці Боголюбова, 17, Прокопенко Г.В, відмовив «брокерам» та іншим «прохачам» віддавати свою земельну ділянку, як результат його проектна документація двічі десь зникала, та всіляко ставилися перешкоди по отриманню відповідних висновків. Та і досі в публічну кадастрову карту не внесли інформацію, хоча Управління земельних ресурсів Києво-Святошинського району присвоїли кадастровий номер 3222486200:02:002:0269, запис 0065-00455 від 13.07.2011 року. Всі звернення Прокопенко Г.В. до прокуратур усіх рівнів марні. І на даний час Мартинов (забудовник багатоповерхівок) без дозволу Прокопенка Г.В. огородив парканом його та інші земельні ділянки де люди не хочуть задарма віддавати земельні ділянки, та мають на руках державні акти, при цьому охорона навіть не допустила до його земельної ділянки для перевірки винесених кілків (геодезичних знаків). А Софіївсько-Борщагівська сільська рада сьомого скликання на угоду забудовника Мартинова, та закриття справ в прокуратурі виносить в14 грудня 2012 року рішення №38 (6 сесія VII скликання) рішення про внесення змін та доповнень до рішення Софіївсько-Борщагівської сільської ради від 09 грудня 2009 року №65 (про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власні гр. Прокопенко Г.В. по вулиці Боголюбова, 17) та визначає строк подання на затвердження проекту землеустрою.
Гр. Прокопенко Г.В. тричі подавав заяву на затвердження та всі копії проекту землеустрою. Перший раз 20 грудня 2012 року простим листом, другий раз 20.02.2013 року через «Нову пошту», третій раз 30.03.2013 року через поштовий зв'язок "Укрпошта" (вул. м. Вишневе, вулиця Жовтнева, 10 т. 04598-5-15-44 індекс 08132) - Рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення, виплату поштового переказу. Рекомендований лист Софіївсько-Боршагівська сільська рада Києво-Святошинського району, Київської області вручено 03.04.2013 року уповноваженому Ковальчук.
22.05.2013 року була 8 сесія 7 скликання на якій Софіївсько-Боршагівська сільська рада Києво-Святошинського району, Київської області скасувала рішення від 09 грудня 2009 року №65 (про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власні гр. Прокопенко Г.В. по вулиці Боголюбова, 17) та демонстративно виставляє на показ в мережі Інтернет Про втрату чинності рішення №65 від 09.12.2009 посилання http://www.sb-rada.gov.ua/resolution/108-vidmova-prokopenko.html
Прокопенко Г.В. звернувся 23 травня 2013 року зі Скаргою до Києво-Святошинської районної та Київської обласної адміністрації, та отримав відповіді від них з додатком листа від Софіївсько-Борщагівської сільської ради сьомого скликання підписаного Кудриком О.Т. Прокопенко Г.В. був здивований Кудрик О.Т. відписував «що сільська рада ніяких заяв про затвердження проекту землеустрою від Прокопенка не отримувала…».
Перший прояв байдужості та злочинного порушення Конституції України та інших Законів України, ВЛАДИ, відбувся у минулому році, коли депутати які були причетні до розкрадання землі почали саботувати роботу Софіївсько-Борщагівської сільської ради VI скликання, та організували 05.07.2011 року захват сільської ради.
Через цей звіт Тимчасової депутатської комісії у ніч з 04.на 05.07.2011 року відбувся рейдерський захват адміністративної державної установи Софіївсько-Борщагівської сільської ради. У захваті брали участь депутати Софіївсько-Борщагівської сільської ради VI скликання, нині покійний Перегінець Василь Миколайович, Шупик Валерій Михайлович, Левченка Олександр Іванович, Коробчука Микола Григорович. Кулік Світлана Федорівна, Бабій Ігор Станіславович, Романчук Валерій, Кривопишин Олексій Павлович,. нинішній голова Софіївсько-Борщагівської сільської ради VII скликання Кудрик Олесь Тимофійович, та група невідомих осіб близько 20 чоловік з ТОВ «Домінант Плюс» які зачинилися в сільській раді та проседіли там більше трьох місяців. Коли спрацювала сигналізація (о 03.01 год.) і прибув наряд охорони ВДСО Святошинського району, ніяких дій з боку міліції по затриманню нападників не було. Натомість вони розвернулися та поїхали, мотивуючись розпорядженням Перегінця В.М. який себе і назначив в.о. сільського голови. Рейдерів охороняла міліція та прокуратура Києво-Святошинського району.
Помічник прокурора Києво-Святошинського району Холодницький Н.І. постійно відслідковував за подіями. Як наслідок всі звернення, які були адресовані Генеральній прокуратурі України , МВС України , СБУ, Адміністрації Президента спускалися до прокуратури Києво-Святошинського району і відповідь готував саме Холодницький Н.І. який писав – СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ НЕМАЄ.
При цьому 29.07.2011 року самозванці які самі себе призначили Перегінець М.В. ( нині покійний себе в.о. сільського голови) та Кудрик О.Т. (заступником сільського голови) зібрали сесію на якій поміняли без заслухання весь склад виконкому, змінили повністю комісії сільської ради, розпустили Тимчасову депутатську комісію без заслухання Звіту комісії.
Не погоджуючись з таким твердженням, велика кількість громадян України, біля приміщення Софіївсько-Борщагівської сільської ради встановила намет, який простояв рік, і в якому відбувалося цілодобове чергування
За період існування намети депутати-рейдери двічі 03 та 05 серпня за допомогою міліції його нищили. Третій остаточний раз він був знищений, (після призначення Кудрика О.С. сільським головою сьомого скликання - проведення позачергових виборів 27.05.2012 року) членами виконкому та молодикам, які потрощили та вивезли намет та все нехитре майно селян.
Всі ці злочинні дії депутатів-рейдерів, відбувалися під гаслом «Президент знає» «Партія регіонів – знає», але ми боролися далі. Нажаль нашу боротьбу не підтримала жодна з гілок державної влади, а прокурора Києво-Святошинського району та РУ ГУ МВС України в Києво-Святошинського району Київської області на всі скарги відповідь одна - СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ НЕМАЄ.
Проти селян був застосований газ (сльозогінний та з вогнегасників), постійно вище згадані депутати залякували їх, а пізніше вдалися до фізичного знищення наметів та забирання особистих речей пікетувальників – і міліція щораз – «СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ НЕМАЄ».
27.05.2012 року відбулися позачергові вбори депутатів та сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради. По фактам численних фальсифікацій до суду зверталися про визнання не дійсними результатів виборів сільського голови та депутатів Денисенко Ю.М., про визнання сфальсифікованими результати виборів депутатів по окремих округам № 2 – Прокопенко Г.В., №3 - Мудрий І.В., №5 – Швець В.П., №6 Павлюк Т., № 7 – Поліщук, № 8 – Бондаренко №9 – Шульженко Н.А., № 14 Шугайло М.Б., № 17 – Шупик. На всіх округах було фальсифікування результатів, переставляли результати від переможців до «потрібним людям». А на окрузі №2 взагалі було вкинуто 77 голоси, .і ці голоси переписували то на одну то на другу «нужну людину».
Все це робилося за активної підтримки Присяжнюка Анатолія Йосиповича, його заступника та керуючого апаратом Спаського, першого заступника Києво-Святошинської райдержадміністрації Шкаврона М.І..
Єдина мета для них була «призначення» сільським головою Кудрика Олеся Тимофійовича та зручних депутатів, щоб надалі викрасти у громади села 350 га землі, від яких добровільно відмовилося Державне підприємство «Науково дослідний, виробничий агрокомбінат «Пуща Водиця», на прохання Києво-Святошинської районної державної адміністрації) і погодило цю відмову у 350 га Міністерство Аграрної політики та продовольства України з формулюванням: «з виходячи з мотивів суспільної необхідності, з метою врегулювання конфлікту, забезпечення потреб робітників підприємства та працівників соціальної сфери». При цьому бандити-рейдери отримали, працівники сільської ради сьомого скликання отримали, члени виконкому Софіївсько-Борщагівської сільської ради VIІ скликання отримали і всі вже до цього отримували її не один раз.
На сьогоднішній день жителям села виділили земельні ділянки площею від 0,06 до 0,10 га загальною площею 30 га.
Решта 320 га виділена громадянам України які не є жителями села, та не мають ніякого відношення до працівників АК «Пуща Водиця».
У Публічній кадастровій карті України

На даній території вже «виявилися» ділянки площею
68,5 га, кадастровий номер 3222486200:03:010:5134,
25,9998 га кадастровий номер 3222486200:03:010:5133(рядом такою ж самою площею та під таким самим кадастровим номером
25,9998 га кадастровий номер 3222486200:03:010:5133
5,9999 га кадастровий номер 3222486200:03:009:5092
Та інші посилання на публічну кадастрову карту України - http://map.dazru.gov.ua/
Хочу звернути увагу що, ці земельні ділянки виділялися розпорядженням в.о. голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Шкавроном М.І.. З дня підписання розпорядження та видачі державного акту пройшло 7 днів, і це в грудні місяці перед новим роком, коли звітний період та Києво-Святошинський районний відділ по земельним ресурсам громадян не приймав. А прості люди чекають на акт не один рік.
Нам стало відомо що багато з тих кому видали акти навіть не подавали відповідного пакету документів, а в цей же час в Києво-Святошинська района державна адміністрація відмовляла мешканцям села Софіївська Борщагівка через дрібні недоліки.
На всі звернення до призначеного сільського голови Софіївсько-Борщагівської сільської ради VІI скликання Кудрика Олеся Тимофійовича він відповідає: «Землі не має, поле сподобалося президенту і він його забрав».
На вказані факти порушення Конституції України, Законів України ніхто не звертає уваги - ні прокуратура Києво-Святошинського району, ні Прокуратура Київської області, ні Генеральна прокуратура України, ні МВС України та його структурні підрозділи, ні адміністрація Президента, ні Губернатор Київської області ні інші державні структури.
Після проведення ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ до Софіївсько-Борщагівської сільської ради 27.05.2012 року сільських депутатів та сільського голови , у нашому селі Софіївська Борщагівка. Порушення Конституції України, Закону України ««Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», Закону України «Про Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ЛИШЕ ПІДСИЛИЛОСЯ.
А саме з 32 депутатів доведено що 18 були призначені - простим переписуванням протоколів. Києво-Святошинський районний суд порушення Закону України «Про вибори» - не побачив, а Прокуратура Кєво-Святошинського району та прокуратура Київської області розглядати ці порушення як кримінальний злочин відмовилася.
27 травня 2012 року в селі Софіївська Борщагівка Києво-святошинського району, Київської області Переобирали сільських депутатів VI скликання та сільського голову Софіївсько-Борщагівської сільської ради.
Про те Софіївсько-Борщагівська сільська рада VII СКЛИКАННЯ працює НЕЛЕГІТИМНО. А саме на сьогоднішній день після проведення позачергових виборів повинна працювати Софіївсько-Борщагівська сільська рада VI скликання, та продовжуватися повинна нумерація СЕСІЙ яка розпочата у 2010 році після проведення ЧЕРГОВИХ виборів до органів місцевого самоврядування.
Склалася ситуація коли сільський голова та сільські депутати Софіївсько-Борщагівської сільської ради не маючи на те юридичного права:
• Затверджують РЕГЛАМЕНТ Софіївсько-Борщагівської сільської ради VII СКЛИКАННЯ
• обирають секретаря Софіївсько-Борщагівської сільської ради VII СКЛИКАННЯ
• обирають заступника голови по виконавчій роботі Софіївсько-Борщагівської сільської ради VII СКЛИКАННЯ
• обирають та утворюють виконавчий комітет Софіївсько-Борщагівської сільської ради VII СКЛИКАННЯ
• обирають профільні комісії Софіївсько-Борщагівської сільської ради VII СКЛИКАННЯ
• ухвалюють рішення про затвердження бюджету та вносять зміни до бюджету Софіївсько-Борщагівської сільської ради VII СКЛИКАННЯ
• приймають незаконні рішення на сесіях та виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради VII СКЛИКАННЯ
Необхідно було взяти до уваги положення ст. 1 Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)», якою передбачено, що скликання всіх представницьких органів місцевого самоврядування (рад) мають єдиний порядок обчислення.
З цього приводу було направлено звернення до Конституційного Суду України, та до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Отримані відповіді підтвердили що відповідно ст. 1 Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)», якою передбачено, що скликання всіх представницьких органів місцевого самоврядування (рад) мають єдиний порядок обчислення, відлік скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад) розпочинається із скликання, обраного на виборах 1990 року, яке є першим скликанням, представницькі органи місцевого самоврядування (ради), обрані 1994, 1998, 2002 та наступних роках є відповідно представницькими органами місцевого самоврядування (радами) другого, третього, четвертого та наступних скликань; а також ст. 3 Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)», якою передбачено, що представницький орган місцевого самоврядування (рада), обраних на перших виборах, проведених у випадку передбаченому законом, вважається представницьким органом місцевого самоврядування (радою) чергового скликання яке відповідає скликанню всіх представницьких органів місцевого самоврядування (рад).
Таким чином, системний аналіз положень Конституції та Законів України, які регулюють питання формування та повноважень органів місцевого самоврядування, дає підстави стверджувати, що скликання всіх представницьких органів місцевого самоврядування має бути однаковим.
Враховуючи викладене, можна дійти висновку, що скликання представницького органу місцевого самоврядування (ради) обраного на позачергових місцевих виборах, проведеного у випадку, передбаченому законом, має бути тим самим, яким було скликання відповідного представницького органу (ради), повноваження якого були достроково припинені. Тож і облік сесій цього представницького органу місцевого самоврядування (ради) має бути продовжено.
На сьогоднішній день Софіївсько-Борщагівська сільська рада VII СКЛИКАННЯ, за рік який минув після проведення позачергових виборів не провела ЖОДНОЇ ЛЕГІТИМНОЇ СЕСІЇ ТА НЕ УХВАЛИЛА ЖОДНОГО ЗАКОННОГО РІШЕННЯ відповідно до вимого чинного законодавства України та нормативно-правових актів. А від так Софіївсько-Борщагівська сільська рада VII СКЛИКАННЯ порушила:
1. Ст. 19 Конституції України
2. Закон України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)»
3. Рішення Конституційного Суду України від 04.06.2009 року №13-рп/2009
4. Закон України «Про статус депутатів місцевих рад»
5. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»
6. Закон України «Про державну службу»
7. Кримінальний Кодекс УкраїниДополнительные ссылки