Портал новостроек

Бегущая стройка новости + объекты

СтройОбзор открыл Группу  в Facebook "Строители Харькова"    //   Все акции и новостройки от застройщиков - в разделе Новостройки Харькова

Вы здесь

Євген Зражевець: Чесність, відповідальність і компетентність - три кити, на яких базується діяльність Megainvestbud

Цього року Megainvestbud виповнюється 15 років. Ця важлива дата відзначена великими змінами в роботі компанії: Megainvestbud здійснив якісний стрибок у розвитку і вийшов на новий рівень. Про проекти, реалізовані за 15 років, про ребрендінг, про інноваційні технології, які впроваджуються в будівництво розповів директор компанії Євген Зражевець.

В цьому році компанія відзначає своє 15-річчя. Існує традиція підбивати підсумки роботи з такого приводу. Яким є Megainvestbud на сьогоднішній день?

Megainvestbud - це інвестиційно-девелоперська компанія. Це означає, що ми не тільки будуємо, а й вкладаємо власні кошти в свої проекти і самостійно розробляємо їх реалізацію. Подібна самодостатність гарантує виконання зобов'язань перед клієнтами і захищає нас від зовнішніх факторів.

За 15 років існування ми успішно реалізували 12 об'єктів. Ми будували і 3-поверхові будинки, і 24-поверхові. Кожен проект - індивідуальний, тому що у кожного була своя специфіка. У цьому напрямку ми маємо намір рухатися і далі, адже ми будуємо якісне, сучасне, комфортне житло у різних сегментах: економ, бізнес і преміум-сегменті.

Преміум-сегмент - це завжди про амбітні завдання. У чому полягає унікальність ваших проектів?

У 2014 році ми здали в експлуатацію комплекс клубного типу на вулиці Липовій Shatilovka hillside. Район, в якому він розташований, недарма називають «легені Харкова» - поблизу знаходяться Парк культури і відпочинку ім. Горького, Саржин Яр, Лісопарк. До того ж, у жителів цього комплексу широкі можливості для спорту: поруч є стадіон «Динамо», велотрек і бігові маршрути. Цей проект був нашою першою ластівкою в преміум-сегменті, і тепер вже можна сказати, що ми впоралися на відмінно. Ми намагалися врахувати всі потреби майбутніх мешканців комплексу.

Shatilovka hillside - це закрита територія із 4-ма лініями будинків, дві із них - таунхауси з власними ділянками землі, ще дві - малоквартирні будинки. Також на території є 4 автономних котеджі. Ми подбали і про паркінг: на 48 квартир - 48 паркомісць у паркінгах, жителі таунхаусів мають свої місця для паркування автомобілів, а для гостей комплексу є багато додаткового місця, де можна комфортно і безпечно залишити машину. Крім того, по всій території виконаний ландшафтний дизайн, а садівник щодня піклується про красу зелених насаджень.

Shatilovka Hillside - це ваш єдиний проект в преміум-сегменті?

З реалізованих - так. Але зараз ми зводимо будинок клубного типу Leonardo town. І його, на сьогодні, ми вважаємо своїм найамбітнішим проектом. Він знаходиться у самому центрі Харкова на вулиці Донець-Захаржевського, 6/8. Це буде дійсно особливий будинок, винятковий за рівнем сервісу і комфорту. Одна з його особливостей - різні і цікаві планування квартир. З нашої точки зору, Leonardo town - це новий рівень нерухомості у Харкові.

Які будинки ви б виділили серед інших сегментів?

Всі вони дуже індивідуальні, але хотілося б розповісти окремо про проект Сонячний квартал, який розташований за адресою: вул. Гвардійців Широнінців 29-А.

Це був наш перший проект і ми пишаємося тим, що після його будівництва і продажу квартир, нам вдалося суттєво покращити інфраструктуру району, побудувавши ще 2 будівлі. Таким чином, ми упорядкували прибудинкові території, зокрема, і сусідніх будинків. Тепер це чистий, упорядкований квартал, комфортний для життя.

Ви сказали, що у цьому році компанія виходить на новий рівень. Що це означає?

Megainvestbud - це будівельна компанія. Тому в першу чергу ми піклуємося про впровадження передових технологій у будівництво.

З точки зору конструктиву, наші будинки - надійні і безпечні. Ми проектуємо і виконуємо всі конструктивні елементи з достатнім запасом міцності. Зовнішні стіни будинків утеплюються, щоб в квартирах зберігалося тепло. Вікна завжди встановлюються з тим розрахунком, щоб забезпечити інсоляцію житлового простору, гарний вид з квартири, але у суворій відповідності із нормами теплопровідності.

В інженерних мережах ми наслідуємо сучасні тенденції і автоматизуємо освітлення в місцях загального користування, вибираємо сучасне ліфтове обладнання, встановлюємо камери спостереження і домофони. Наприклад, GAUDI HALL, який є готовим до здачі в експлуатацію. У цьому будинку ми встановили індивідуальне електричне опалення. Це сміливе рішення, воно дозволить майбутнім мешканцям самостійно регулювати температуру в оселях, завдяки власним електричним котлам.

У кожному новому проекті ми намагаємося обрати оптимальне джерело, яке в майбутньому дозволить економити кошти на обігрів приміщень. Так, наприклад, в мікрорайоні Райдужний передбачено автономне опалення, що істотно скоротить витрати власників квартир в зимовий період.

У 2019 році компанія розпочне будівництво нових об’єктів, однією з родзинок яких буде привабливе розташування.

Як компанія закінчує 2018 рік?

Цей рік ми закінчуємо ребрендингом компанії. Ми сформулювали основні принципи роботи, які напрацювали за роки нашої діяльності. Чесність, відповідальність і компетентність - 3 кити, на яких базується наша діяльність.

Крім того, компанія вийшла на новий рівень сервісу і комунікації. Ми відкриті для своїх клієнтів, з нами завжди можна знайти спільну мову. До моменту покупки квартири, клієнт спілкується з відділом продажів - його співробітники завжди готові запропонувати індивідуальні умови, а в момент укладення договору купівлі-продажу забезпечити його прозорість. А після продажу квартири її власник не залишається сам один - департамент сервісу готовий надати підтримку у різних побутових ситуаціях.

До речі, на вулиці Донець-Захаржевського 6/8 відкрито новий клієнтський шоурум.

Важливо сказати, цього року Megainvestbud став соціально-відповідальним бізнесом. Ми встановили спортивний майданчик, волейбольне та футбольне поле для жителів Сонячного кварталу між будинком номер 29 і школою. А ще подарували обласній дитячій лікарні ігровий комплекс «Джунглі» з безпечним гумовим покриттям.

На що порадите звернути увагу потенційним покупцям?

Якщо говорити про сферу нерухомості в цілому, то рекомендую звертати увагу на репутацію компанії і наявність всіх дозвільних документів. Такі прості речі, насправді, означають дуже багато, тому чим більше у вас буде про це інформації, тим менше неприємних сюрпризів чекає у майбутньому.

У Megainvestbud все в порядку і з документами, і з репутацією, і, як сказано вище, ми знайшли власну схему гарантування виконання своїх зобов'язань перед клієнтами. У нас є можливість пропонувати людям різні варіанти покупки квартир: від повної оплати до розстрочки на 5 років з фіксацією ціни у гривні.

З нового і цікавого: є можливість придбати квартири, як з частковим, так і з повним ремонтом в мікрорайоні Райдужний по вулиці Зубарєва 34-А.

Що хотілося б побажати людям в новому році?

Найголовніше побажання на сьогодні - миру в країні. Миру, благополуччя в родинах, затишку в будинках, тепла у відносинах, впевненості в майбутньому і, неодмінно, здійснення мрій.

485 просмотровДополнительные ссылки