Портал новостроек

Бегущая стройка новости + объекты

СтройОбзор открыл Группу  в Facebook "Строители Харькова"    //   Все акции и новостройки от застройщиков - в разделе Новостройки Харькова

Вы здесь

Сонячний-4 від Megainvestbud

У компанії Мегаінвестбуд СтройОбзор повідомили про початок будівництва ЖК Сонячний квартал 4.

Такий затишний та знайомий, близький серцю і розуму, такий свій. Він Сонячний. Він Твій.

Житло бізнес-класу від megainvestbud, унікальний проект, який не має аналогів у Харкові – це все про Сонячний квартал на Салтівці. Зручне та затишне, продумане та незалежне житло стане найкращим вибором для тих, хто піклується про себе і свою сім’ю. Це житло ідеальне для всіх, хто хоче жити у ритмі міста, але відокремлено від міської метушні.

Сонячний квартал створений за передовими технологіями. Він елегантний та неповторний. У ньому передбачені бажання найвибагливіших мешканців. Сонячний стане улюбленою домівкою, справжньою сучасною фортецею.

Сонячний квартал безпечний для життя.  Вмонтована ще на етапі будівництва система сигналізації захистить від незапланованих відвідин. Саме тому Він такий надійний.

Сонячний квартал зручний. Автономне опалення забезпечить тепло у кожен дім. Розвинута інфраструктура допоможе швидко дістатися будь-якого району міста. Будь-яка подорож в межах міста не займе більше півгодини: нехай то торгівельні центри, діловий центр міста чи просто популярні зони відпочинку Харкова.

Сонячний квартал стильний. Ексклюзивний проект megainvestbud передбачає продумані квартири з особливим та зручним плануванням. Унікальні дворівневі пентхауси задовольнять тих, хто цінує простір. Вони як найкраще підійдуть для молодих сімей, поціновувачів живописних краєвидів з вікна, а також тих, кому важлива ергономіка простору.

Сонячний квартал енергоефективний. Обладнання металопластиковими вікнами, металеві вхідні двері, автономне опалення будинку збережуть тепло в квартирі та зекономлять витрати. Опалення повністю знаходиться під контролем власників квартири. Тому, збираючись у подорож можна повністю відімкнути опалення.

Стань частиною великої родини разом із кварталом Сонячний. Megainvestbud цінує кожного мешканця своїх будинків – нинішнього та майбутнього - тому піклується і стає краще. Сонячний квартал 4 – втілення багатолітнього досвіду та прогресу у створенні затишку і комфорту.

643 просмотраДополнительные ссылки