ЖК Gravity Park - планировки

Gravity Park – новий житловий комплекс комфорт-класу, що будується компанією «Креатор-Буд» на проспекті Перемоги, 139 у Києві. Перша черга проекту включає п'ять будинків середньої поверховості серед зелені Святошинського району столиці.

Проект житлового комплексу розроблений архітектурною компанією Archimatika та передбачає гармонійне поєднання житлового середовища та багатої природи навколо. Для цього використовуються максимально екологічні матеріали та технології. Так, стіни будинків зводяться з керамоблоку та цегли, а в оздобленні використовуються натуральні кольори.

Також ЖК має автономне опалення з даховими котельнями, що дозволить дбайливо використовувати енергоресурси. Підвищити енергоефективність житла також покликане утеплення фасадів мінеральною ватою та вікна з режимом мікропровітрювання – з двокамерними склопакетами у п'ятикамерних профілях. Крім того, мешканці Gravity Park не переплачуватимуть за спожиті теплоресурси завдяки індивідуальним лічильникам.

Прибудинкова територія буде комплексно облаштована. Разом із створенням нової інфраструктури проектувальники поставили собі завдання зберегти природне оточення будинків. У пішохідних зонах буде мінімальна кількість асфальту. Зі своїх вікон та з терас мешканці спостерігатимуть не вікна сусідніх будинків, а дорослі дерева, що оточують дитячі майданчики, зони тихого відпочинку та мережу прогулянкових алей у лісопарковій зоні, що простягається і за межі житлового комплексу.

Внутрішній простір ЖК слідує концепції «двір без машин» – проїзд та паркування автотранспорту в ньому заборонено. Водночас, для автовласників передбачено підземний паркінг, а також винесені за межі внутрішньодворового простору криті та відкриті автостоянки.

Власна інфраструктура комплексу також включає свою школу на 200 учнів та дитячий садок на 160 місць, торговельно-розважальний центр. Останній розташується вздовж проспекту Перемоги, завдяки чому захистить житловий простір від шуму дороги, а також дозволить мешканцям та відвідувачам не контактувати без зайвої потреби за його межами. У ТРЦ планується розмістити супермаркет, торгові галереї, кінотеатр, дитячу розважальну зону, спа- та фітнес-центр із критим басейном, ресторан з видом на зону відпочинку, де розташуються ще кілька басейнів.

Мешканці Gravity Park також матимуть прямий вихід до паркової зони поблизу сусіднього озера Верховина. Там розташуються футбольні, баскетбольні та волейбольні майданчики, тенісні корти. Завдяки біговим та велодоріжкам ця інфраструктура буде органічно пов'язана зі спортивними майданчиками біля житлових будинків.

Навколо ЖК розкинувся Святошинський лісовий масив, у пішій доступності – сквер Феодори Пушиної, SkyPark. Найближча міська інфраструктура представлена двома супермаркетами, Київською клінічною лікарнею №7, Київським міжнародним університетом, відділеннями «Нової пошти». За дві хвилини їзди від ЖК знаходиться станція метро «Житомирська» та велика транспортна розв'язка.

На рівні перших поверхів будинків Gravity Park розташуються індивідуальні літні тераси, а вище – великі балкони від 5 до 20 квадратних метрів. Акцент у плануваннях зроблено на просторих кухнях та вітальнях. При цьому у житла на перших та останніх поверхах будуть вищі стелі – до 3,6 м та 3,9 м відповідно.

У кожній житловій секції встановлять по два ліфти. У вхідних групах будинків також облаштують лапомийки для зручного догляду за домашніми вихованцями, на поверхах – колясочні та місця зберігання велосипедів. Крім того, задля збереження природного вигляду фасадів передбачено ніші під кондиціонери.