КМДА: у Києві відремонтували більш ніж 1,5 тисячі укриттів

Укриття

За останні два роки, 2022-2023, в Києві провели ремонти у 1 582 укриттях та сховищах. Цього року планують відремонтувати ще майже 300 укриттів, а також облаштувати нові.

Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає СтройОбзор. 

«Для проведення ремонтів в укриттях і сховищах місто виділило районним державним у місті Києві адміністраціям майже 1,8 млрд грн. Адже переважна більшість захисних споруд перебуває на балансі районних служб. Райони визначають обʼєкти та перелік необхідних робіт, здійснюють закупівлі матеріалів та обирають підрядні організації. Адже йдеться про безпеку й захист людей, усі без винятку мають усвідомлювати відповідальність за якість та надійність виконаних робіт, максимально раціональний підхід до використання бюджетних коштів», – сказав він.

Петро Пантелеєв також нагадав, що у 2022 році проведено ремонтні роботи у 563 об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту міста, протягом 2023 року – у 1 019 найпростіших укриттях Києва.

«На цей рік у столиці заплановано відремонтувати майже 300 укриттів, а також облаштувати нові – кілька десятків», – повідомив заступник голови КМДА.