Навколо земельної ділянки під недобудовою назріває скандал

ЖК “Арт Парк”

Нацполіція розслідує факти зловживання службовим становищем з боку посадовців Департамента земельних ресурсів КМДА. 

16 січня 2023 року Шевченківський районний суд повернув директорці ТОВ “Смерековий гай” її клопотання про зняття арешту з земельної ділянки на вул. Бориспільській, 67, передає СтройОбзор із посиланням на КВ

За попередніми даними, службовціпідготували сумнівний проєкт рішення щодо передачі в оренду ТОВ “Смерековий Гай” 5,25 га землі на території колишнього військового містечка. Задля цього вони могли використати підроблені документи. 

На вказаній землі вже не перший рік будується ЖК “Арт Парк” і проти нового землевідводу виступають співучасники будівництва (фірми із орбіти девелопера “Українська будівельна компанія”), які мають очевидний корпоративний спір з ексорендарем ділянки - ТОВ “Навара-К”.

15 листопада 2022 року Голосіївський районний суд столиці, за клопотанням Київської міської прокуратури, наклав арешт на згадану землю. Це було зроблено з метою недопущення “набуття або припинення права користування, зміни користувачів та зміни порядку користування ділянкою”. В обґрунтування своїх вимог щодо скасування арешту ділянки керівниця ТОВ “Смерековий гай” вказала, що сам по собі проєкт рішення Київради не має юридичної сили, допоки він не буде розглянутий на пленарному засіданні міськради та за нього не проголосує необхідна кількість депутатів.