Ми сьогодні робимо все, аби будівельники відчули підтримку держави, — Олексік Чернишов 

Фото

 

30 березня Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов у межах робочої поїздки до Закарпатської області відвідав об’єкти будівництва житла в Ужгороді, де з представниками будівельних компаній регіону, місцевою владою та народними депутатами обговорили поточний стан справ у будівельній галузі та можливості нарощення обсягів та темпів будівництва в регіоні.

➡️ Втративши свій дім й переїхавши на нове місце, декому доведеться затриматись на більш тривалий термін. І ці люди повинні мати вибір у вирішенні питання житла. Тому будівельна галузь в Закарпатській області має великі перспективи. Адже попит на житло через велику кількість переселенців  зростатиме.

Наразі в Ужгороді триває будівництво житлових комплексів на 23 тис. квартир різної площі. У вже побудованих об’єктах є близько 5 тис. квартир. Це, звичайно, частково покриє існуючий попит.

✔ Міністр отримав запевнення будівельних компаній, що вони не зупинятимуть темпів будівництва! 

Зі свого боку, Олексій Чернишов запевнив, що держава сьогодні робить усе, аби будівельники відчули підтримку держави: “Урядом вже прийнято низку рішень, спрямованих на дерегуляцію сфери містобудування. Спрощено процедуру імпорту будівельної продукції, мінімізовано митні платежі, що дозволить ввозити всі необхідні матеріали швидше, дешевше та зводити об’єкти ще оперативніше”.

Й додав, що є ряд питань, які ще потрібно вирішити на законодавчому та урядовому рівні. “У нас вже напрацьовано ряд рішень і ми їх обов’язково спільно імплементуємо в життя. Все побудуємо та відбудуємо!” —  підкреслив Міністр.