При будівництві медамбулаторій вкрали 3,8 млн гривень

Прокуратура Одессы

Злоцинець розробив план привласнення бюджетних коштів під час будівництва об’єктів соціальної інфраструктури на території Одещини – 4 амбулаторій сімейної медицини. До свого «бізнес-плану» ділок залучив ще 3 знайомих, у тому числі екскерівника одного з управлінь Одеської обласної держадміністрації.

Про це повідомили у прокуратурі Одеської області, передає СтройОбзор. 

Для участі в тендері він задіяв власне підприємство, формальним керівником якого була підконтрольна йому особа, тим самим забезпечивши безперешкодне укладення договорів підряду.

"Після отримання підприємством авансових платежів на роботи, підозрювані їх частково привласнили, а на залишені кошти виконали будівельно-монтажні роботи не в повному обсязі, знижуючи при цьому понесені витрати для створення видимості добросовісного виконання договірних зобов’язань. В подальшому, спільники надали до Управління ООДА сфальсифіковані акти виконаних робіт, із внесеними до них видами робіт, які фактично не проводились, та витратами на матеріали, які не використовувались, тим самим завищивши їх обсяг та вартість на понад 3,8 млн грн.", - йдеться у повідомленні. 

Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою та накладено арешт на майно, здобуте злочинним шляхом. Крім того, в рамках зазначеного кримінального провадження раніше повідомлено про підозру директору будівельного підприємства, який формально займав керівну посаду та підписував необхідну документацію від імені юридичної особи за гроші (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).