Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для відкатних воріт

Автоматика для в'їзних воріт - це пристрої, які дозволяють дистанційно управляти відкатними воротами. Завдяки цьому ворота можна відкривати і закривати за допомогою пульта дистанційного керування, безконтактної карти, смартфону або іншої системи дистанційного керування.

Існує багато моделей приводів для відкатних воріт, тому що кожні ворота мають деякі фізичні характеристики, які вимагають різні потужності. Щоб розібратися трохи детальніше в цьому питанні ми і підготували цю статтю.

Що таке автоматика для відкатних воріт

Привід для відкатних воріт є ефективним елементом безпеки для контролю і обмеження доступу до приватної території. Автоматика воріт дозволяє управляти ними, знаходячись в машині або удома.

У будь-який час при користуванні воротами можна встановити автоматику, але краще це робити ще на етапі виготовлення. Автоматичні механізми працюють безперебійно за будь-яких погодних умов, включаючи лютий мороз і жару. Для передачі моменту автоматики, що крутить, безпосередньо на ворота використовується зубчаста рейка.

Вона має бути встановлена поперек воріт так, щоб рейка з'єднувалася із зовнішньою шестернею приводу для відкривання і закривання воріт. Така конструкція відрізняється компактністю, тихою роботою і доступною ціною.

Ціна автоматики на відкатні ворота

Ціна - один з головних критеріїв, по яких вибирають автоматику для відкатних воріт. Але хочемо відмітити, що не завжди висока вартість гарантує відмінну якість. Адже багато виробників закладають в ціну ще і плату "за бренд", тобто чим розкручене ім'я виробника, тим дорожче вони продають свої товари. А автоматика мало відомого бренду може бути набагато якісніша і прослужить довше.

Коротко про відкатні ворота

Відкатні ворота складаються (у більшості випадків) з однієї стулки, яка рухається вздовж огорожі. Вони займають всю ширину входу і можуть бути різних розмірів, навіть дуже великими. Однією з найбільших переваг розсувних воріт є те, що вони не займають місце між під'їздом і гаражем, що, у свою чергу, економить простір на території.

Ворота бувають рейковыми, підвісними і такими, що самонесущими. Останній варіант встановлюють найчастіше, оскільки він практично не має недоліків.

Ворота, що Самонесущие або ж консольні, мають на увазі обов'язкове місце під установку роликових кареток - спеціальну заставу. До неї потім кріплять і привід для відкатних воріт. Додатково встановлюються дві стойки, одна з яких утримує ворота у вертикальному положенні, а інша направляє і не дає вислизнути полотну з тією, що направляє.

Дуже важлива якість відкатних воріт. Сталь, у відмінності від дерева, стійкіша до погодних умов. Якщо ворота виготовлені з невідповідного матеріалу, вони можуть бути пошкоджені, а неякісні комплектуючі приведуть до додаткової розтрати найближчим часом.

Порівняння відкатних і орних воріт

Переваги відкатних воріт:

 • Економія місця на об'єкті і перед ним;
 • Комфорт і зручність використання;
 • Естетика;
 • Досить доступна автоматизація таких воріт.

Недоліки:

 • Дорожче обійдуться, чим орні ворота з аналогічних матеріалів (купівля фурнітури і матеріалів для застави);
 • Додаткові роботи по облаштуванню фундаменту і установці всіх комплектуючих.

Переваги орних воріт:

 • Широкий вибір форм стулки і матеріалу обшивки;
 • Дешевше обійдуться.

Недоліки:

 • Займають при відкриванні і закриванні корисний простір двору;
 • Складніше управляти;
 • Дорожче автоматизувати.