90 % будинків ЖКГ відновили після ракетних ударів

Вікна

Комунальники Дніпра продовжують відновлювати будинки ЖКГ після ракетних ударів, яких російські терористи завдали 29 та 30 вересня.

Про це повідомили у мерії, передає СтройОбзор. 

За ті два дні у КП «Жилсервіс-5» ДМР нарахували 68 будинків, в яких було пошкоджено пів тисячі квадратних метрів вікон. З них на сьогодні вже відновили 90%. 

«В дерев’яних вікнах, в яких не пошкоджена рама, ми одразу замінюємо скло. Там де пошкоджено, беремо заміри та замовляємо нове вікно. З металопластиковими вікнами робимо так само. Загалом ті люди, які оперативно пускали наших працівників зробити заміри, – у них вікна замінили швидше, а ті квартири, звідки люди виїхали, то там вже ми погоджували, коли та як зможемо зробити заміри та коли зможемо встановити нові вікна. Тож через це процес трохи може затягуватись. До того ж більшість часу йде саме на виготовлення вікон, але зі свого боку намагаємось зробити все, аби пришвидшити цю процедуру і люди могли комфортно почувати себе у своїх квартирах. Усі роботи проводимо коштом міського бюджету», – зазначив головний інженер КП «Жилсервіс-5» ДМР Олександр Степаненко.