Комунальники ліквідовують наслідки ракетного удару

Ремонт

У Дніпрі міські комунальні служби ліквідовують наслідки ракетного удару, якого російські терористи завдали 17 листопада.

Про це повідомили у мерії, передає СтройОбзор. 

У КП «Жилсервіс-5» нарахували 14 постраждалих будинків (ті, які обслуговує це підприємство). Там понад 430 вибитих вікон, 5 понівечених покрівель та пошкоджені труби опалення. 

«Стільки ми нарахували станом на 11-ту годину 17 листопада. Можливо протягом дня до нас ще звернуться люди. Наразі робимо заміри в тих квартирах, де вибиті вікна, затягуємо їх плівкою. У кого вікна дерев’яні та не постраждала рама, то там оперативно вставляємо нове скло. Водночас працює аварійна служба, яка відновлює опалення у будинках, бо через ракетний удар ми виявили, що на дахах були пошкоджені труби опалення і у деяких мешканців в квартирах позносило батареї. До кінця дня ці роботи завершимо. Крім цього, ми нарахували п’ять пошкоджених покрівель, дві з яких вже відновлюємо, до інших візьмемося найближчим часом. Загальна площа пошкоджених покрівель – близько 2,5 тис. кв. м», – зазначив головний інженер КП «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко.