Мер вкрав гроші при ремонті доріг

Прокуратура Дніпра

Міський голова одного  з міст на Дніпропетровщині разом з директором комунального підприємства налагодили злочинну схему заволодіння бюджетними коштами.

Про це повідомили у прокуратурі Дніпропетровської області, передає СтройОбзор. 

До протиправної діяльності злочинці вони залучили керівника, бухгалтера та інженера підконтрольних їм підприємств, з якими були укладені договори щодо проведення поточних ремонтів доріг. Підозрювані завідомо внесли неправдиві відомості до офіційних документів щодо вартості та якості будівельних матеріалів. Також вони зазначили кількість техніки, яка фактично не використовувалася під час ремонту. У подальшому акти виконаних робіт передали до казначейської служби, що призвело до безпідставного перерахування на рахунок ТОВ бюджетних коштів.

Внаслідок протиправних дій підозрюваних завдано понад 2 млн грн збитків державі.

У ході проведення 35 санкціонованих обшуків виявлено та вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, документацію, елітні автомобілі, печатки, чорнові записи, грошові кошти у різній валюті. Наразі міському голові та двом спільникам обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, стосовно інших учасників розгляд триває.