Місто знайде можливість виплачувати дніпрянам до 1 млн грн компенсації за збитки від обстрілів РФ - мер

Дім

У Дніпрі відшкодування містянам збитків, завданих їхньому майну обстрілами рф,  сягатиме 1 млн грн — що вдвічі більше, ніж було.

Про це мер Дніпра Борис Філатов заявив під час огляду  місця вчорашнього влучання російської ракети, передає СтройОбзор. 

Так, внаслідок чергового ворожого обстрілу найбільше постраждали мешканці приватного сектору. «Високоточна» російська ракета розірвалася у п’ятдесяти метрах від її будинку.  

Вибуховою хвилею також пошкодило 15 прилеглих багатоповерхівок. Там вибило майже сотню вікон. Їх затягнули плівкою та роблять заміри для подальшого відновлення. Орієнтовно на нього піде кілька тижнів. Відремонтують і кілька пошкоджених покрівель. 

У місцевій амбулаторії уламками побило фасад і пошкодило вікна. Нині вона зачинена. Постраждали також школа,  дитсадок і позашкільний центр поблизу.

Для отримання компенсацій за збитки, завдані дніпрянам обстрілами рф, насамперед треба звернутися до адміністрації свого району — за оцінкою пошкоджень. Там для цього вже створено спеціальні комісії. Наступний крок — написання заяви на ім’я міського голови та збір загального пакета документів на отримання фінансової підтримки. Із цим також допоможуть в адміністрації.