На масиві Ломівка будуватимуть новий житловий квартал

Новий квартал

На півострові в житловому масиві Ломівка у Дніпрі будуватимуть новий житловий квартал.

Проєкт розглядали на архітектурно-містобудівній раді, передає СтройОбзор із посиланням на Gorod.dp.ua.

Проєкт розробляло бюро АрхОбраз, замовник будівництва — компанія Ріверсайд.

Забудовник викупив 1,3 гектара в районі Широкого провулку та Московського озера, яке недавно перейменували на плесо Ломівське. На цьому півострові зелені насадження, Фрунзенський пляж, приватні будинки. За словами засновника архітектурного бюро Олексія Образцова, — це «болотиста місцевість у депресивному стані».

Територію планують розділити на 13 ділянок та забудовувати їх поетапно. Загалом квартал налічуватиме 67 двох-трьохповерхових будинків площею 80-160 кв. м для 200 мешканців. У першу чергу зведуть 15 будинків на чотирьох ділянках. У кожному будинку передбачено власний гараж і маленьку присадибну ділянку для квітника, барбекю тощо. У центрі кварталу — громадський простір зі сквером чи басейном. Окрему триповерхову будівлю відведуть під торгівлю та розваги. Поряд буде гостьовий паркінг.

Вздовж озера планують збудувати набережну з променадою, причалами для каяків і човнів, дитячими майданчиками тощо. Провулок Широкий, який зараз є ґрунтовим, перетворять на асфальтовану дорогу з шириною проїжджої частини 5,5 метра.