На місті кінотеатру «Січ» планують сбудувати ТРЦ

ТРЦ Дніпро

У Дніпрі на вул. Панікахи, 59 планують сбудувати торгово-розважальний центр. 

Про це йшла мова на черговій містобудівній раді, передає СтройОбзор із посиланням на gorod.dp.

Архітектор Михайло Аліпов представив проект будівництва, який включає не тільки сам комплекс, а й створення нового пішохідного бульвару всередині цього кварталу.

«Кінотеатр «Січ» підлягає повному зносу. Новий комплекс буде більшим за нього – на 10 метрів завширшки і на стільки ж завдовжки. Комплекс плануємо 2-поверховим із ще одним, підвальним поверхом, в якому розмістяться паркінг на 120 машин та капітальне укриття. На першому поверсі плануємо об'єкти торгівлі, на другому – зону фудкортів та розваг. Перед комплексом буде відкритий простір тераси», - розповів він. 

Загальна площа комплексу – 13266 кв м, з яких під торгівлю буде відведено 3326, під дитячий ігровий центр – 1207, під фудкорти (на 100 відвідувачів) – 2175 квадратних метрів.

Принципових заперечень проект комплексу не викликав.

З набагато більшим інтересом архітектори поставилися до ідеї створення нового пішохідного бульвару. За задумом Аліпова, він має пройти від вулиці Панікахи між торговим комплексом і клубом «Тайм-Аут», що проектується, дійти до храму, повернути у бік «Епіцентру» і знову вийти на Панікахи.

Для створення нового бульвару архітектор планує знести низку МАФів, розширити прохід між «Тайм-Аутом» та запланованим комплексом. Повністю перебудувати існуючу пішохідну зону, наситивши її об'єктами благоустрою, озелененням, ігровими зонами для дітей та дорослих. Вирішити питання розміщення незаконних гаражів та стихійної торгівлі у цьому районі, при цьому реконструювавши овочевий ринок.