На проспекті Поля виявили сміттєзвалище

Сміттєзвалище

У Дніпрі триває інспекційний об’їзд за скаргами містян щодо виявлених сміттєзвалищ негабаритних відходів.

Як повідомили у мерії, сміттєзвалище виявили на просп. Поля, 42, передає СтройОбзор. 

«З’ясувалось, що управитель багатоквартирного будинку уклав договір не з офіційно визначеним перевізником, а з іншим, до тарифу якого не входить вивезення великогабаритних відходів. Такі ситуації трапляються, оскільки вивезення великогабариту збільшує вартість на послугу. Надали припис управителю на укладання договору щодо вивезення великогабаритних відходів. У разі невиконання — складемо протокол про адміністративне правопорушення», — зазначила головна спеціалістка департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Наталія Бовкун.

Вона також нагадала, що за законодавством, правилами благоустрою міста, кожен суб’єкт господарювання, ОСББ, мешканці як багатоповерхівок, так і приватного сектору, повинні мати договір на вивезення твердих побутових відходів, зокрема великогабаритних. На порушників може очікувати адміністративна відповідальність з накладенням штрафу.

Відповідно до Адмінкодексу України розмір штрафу становить для фізичних осіб від 340 до 1 360 грн, для юридичних — від 850 до 1 700 грн.