На вул. Князя Володимира Великого ремонтують зливовий колектор

Колектор

У Дніпрі, на вул. Князя Володимира Великого, ремонтують зливовий колектор через аварійну ситуацію з підтопленням. Через це до 1 жовтня рух на ділянці від вул. Володимира Мономаха до вул. Європейської цілком перекрито.

За словами заступника начальника комунального підприємства «УРЕА» Михайла Ступака, за радянських часів тут закладено колектор малого діаметра, який не розрахований на великі опади. А відтак — вода повільно уходить, передає СтройОбзор. 

«На ділянці від вул. Володимира Мономаха до вул. Європейської замінюємо зливовий колектор із більшим діаметром. Прокладемо дві труби діаметром 800 мм та завдовжки по 150 метрів кожна. Це дозволить забирати усю воду з вул. Європейської та Володимира Великого. А відтак — не буде підтоплень територій під час злив. Коли виконаємо роботи на згаданій ділянці перейдемо до наступного етапу. Тоді  нам доведеться перекрити рух на перехресті вул. Європейської та Князя Володимира Великого для прокладання ще 115 метрів труби. Орієнтовно це буде з 1 серпня. Завчасно про перекриття руху попередимо», — підкреслив Михайло Ступак.

Зараз на локації працюють 6 одиниць техніки та 20 працівників. Проводять підготовчі земляні роботи — готують котлован.