На вулицях міста оновлюють дощоприймачі

Дощоприймачі

У Дніпрі продовжують комплексні ремонти вулиць. Нині фахівці працюють на вул. Мільмана.

Про це повідомив начальник дільниці з обслуговування та експлуатації дощоприймальних мереж КП «УРЕА» Дніпровської міськради Андрій Олефіренко, передає СтройОбзор. 

Востаннє дощоприймачі ремонтували ще при будівництві Південного мосту. Тож вони вже вичерпали свій строк експлуатації, а вода після злив застоюється та руйнує асфальт.

«Дана ділянка розташована у пониженому місці і водовідведення тут трошки порушене. Через накопичення води старе асфальтне покриття просіло. З'явилися нові низькі місця, які накопичували ще більше води. А самі дощоприймальні колодязі стояли не на камерах, не мали  герметичності та просаджували біля себе ґрунт. Тож ми вирішили розширити дощоприймальну систему, аби тут не було підтоплення. Ми відремонтували 4 дощоприймачі і додатково збудували ще 6. Також на в'їзді у селище оновили дощоприймальний лоток. Ми працюємо у комплексі з дорожніми бригадами. Протягом тижня наші фахівці завершать роботи. Потім дорожні бригади оновлюватимуть покриття», — зазначив Андрій Олефіренко.