Незаконне будівництво прикривали "прольотом" ракети

Самобуд

Скориставшись ситуацією в країні, аферисти вирішили влаштувати незаконне будівництво, прикриваючись “прильотом” ракети.

Про це повідомляють в інспекції з питань благоустрою міськради, передає СтройОбзор. 

“Історія така, що багато років тут були руїни, тобто на цьому місці за адресою вул. Троїцька,13 була цілком зруйнована конструкція. Є у нашому місті такі "славнозвісні" брати Каснери, які придбали ці руїни. 22 вересня цього року вони через Бабушкінський районний суд зробили таку ухвалу, що нібито тут була нормальна будівля, а внаслідок «прильоту» ракети на її місці утворилася руїна”, - зазначив начальник інспекції з питань благоустрою ДМР Руслан Мороз. 

Цим документом вони змусили поліцію прийняти заяву щодо порушення кримінальної справи, ніби у це місце влучила ракета.

"Прикриваючись цими документами та не маючи жодних дозволів, вони почали тут незаконне будівництво. При цьому вони активно погрожують, що викликатимуть телеканали і розповідатимуть, що міська рада не дає людям можливості відбудовувати зруйновану будівлю після ракетного удару. Нині ж ми проводимо демонтаж будівельних матеріалів, які складалися на міській території. А коли буде ухвалено відповідне рішення, ми демонтуємо й незаконну споруду, яку вони не встигли ще звести”, - розповів він.

Зі свого боку, заступниця директора з правових питань КП «Управління контролю за благоустроєм міста» ДМР Анастасія Городенко додала.

“Інспектори нашого підприємства виявили захаращення міської території, незаконне будівництво за адресою: вул. Троїцька, 13. Ця ділянка є історичним меморіалом і будь-яке будівництво тут потребує спеціального дозволу, якого не мають забудовники Каснери. У нас є зафіксована інформація, що на цій ділянці ще в червні цього року були просто руїни, а не забудова, як стверджують. Загалом, нинішнє незаконне будівництво відбувається без отриманого дозволу на земельну ділянку, тобто це - самовільне захоплення території", - подкреслила вона.