Продовжується ремонт багатоквартирних будинків, які постраждали від ракетних обстрілів

Ремонт

У Дніпрі триває ліквідація пошкоджень багатоквартирних будинків внаслідок ракетних ударів. 

Про це повідомили у міськраді, передає СтройОбзор. 

Нині закінчують встановлювати вікна і у двох будинках у Шевченківському районі міста.

«Загалом на даний момент замінили вже понад 400 вікон (більше ніж 1000 кв. м) у постраждалих від вибухів ракет багатоквартирних будинках, які обслуговує наше підприємство», — сказав головний інженер комунального підприємства «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко.

Паралельно відновлювальні роботи тривають і у постраждалих будинках ОСББ/ЖБК. В одному з таких домів, який двічі постраждав від вибухової хвилі ракетних ударів, нині ремонтують покрівлю. 

«Після першого удару у будинку були вибиті вікна і частково пошкоджено покрівлю. Після другого прильоту дах цілком знесло, оскільки будинок старий (майже 100 років). Тож при ліквідації наслідків встановили у будинку нові вікна, а нині — проводиться відновлення жорсткої покрівлі. Раніше вона була шиферною, а зараз буде з профнастилу, який гарно захищає від холоду й опадів», — підкреслив начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення міської ради Владислав Макарець. 

Він також нагадав, що за таких ситуацій місто передусім відновлює такі критичні об’єкти, як покрівля, вікна у місцях загального користування.