Продовжується відновлення закладів освіти та житлових будинки після ракетних ударів

Вікна

У Дніпрі продовжують відновлювати постраждалі від ракетних ударів об'єкти інфраструктури. 29 вересня одна із шкіл міста зазнала чималих ушкоджень: було вибито близько 70 вікон, пошкоджено 15 дверей та двоє сходів. 

Про це повідомли у мерії, передає СтройОбзор. 

«На сьогодні наш заклад майже відновлено, зокрема нам встановили нові металопластикові вікна (роботи ще тривають), замінено двоє дверей в актовій залі та відремонтовано центральні сходи. Залишились бокові сходи зробити, відкоси та замінити двері у навчальних кабінетах. Роботи планують закінчити протягом двох тижнів», – зазначила директорка однієї із шкіл Дніпра Інна Арсеньєва. 

Того ж дня пошкоджень зазнав і один із дитячих садочків Дніпра — 360 кв. м вікон та 11 дверей. «Зараз тривають роботи із встановлення вікон. Також нам роблять відкоси. Сподіваємось, що найближчим часом все відновлять», – зазначила в. о. директорки одного із садочків Дніпра Ірина Дороган. 

Зі свого боку провідна спеціалістка відділу з технічного нагляду департаменту гуманітарної політики ДМР Анна Перегудова додала: «Загалом за увесь час внаслідок ракетних ударів у Дніпрі було пошкоджено 21 заклад освіти. По кожному випадку департамент гуманітарної політики ДМР оперативно відреагував, ми зробили акти обстеження та проводимо необхідні роботи щодо відновлення будівель».

Процес відновлення триває і в одному із будинків на ж/м Придніпровськ. Там у двох будинках постраждали лише вікна у під'їздах. 

«У цьому будинку з моменту його зведення вікна у під?їздах жодного разу не міняли. Тож цей будинок у нас був у планах. Через ракетний удар тут вибило 30 % вікон, але ми вирішили замінити їх усі у двох під?їздах на нові металопластикові – 16 одиниць. Наразі роботи майже завершено», – зазначив головний інженер КП «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко.