Продовжують аварійний ремонт колектора на ж/м Перемога

Колектор

У Дніпрі продовжують аварійний ремонт колектора на ж/м Перемога, аби цілком вирішити проблему підтоплення одразу кількох житлових масивів.

Про це повідомив начальник ділянки з обслуговування та експлуатації дощоприймальних мереж Андрій Олефіренко, передає СтройОбзор. 

Нині комунальники виконують другий етап робіт – у районі бульвару Слави.

«Вже виконали усі підготовчі роботи. Серед іншого спиляли самосівні дерева. Вони дуже руйнували колектор і, звісно ж, унеможливлювали  проведення ремонтних робіт. На цій ділянці замінимо дві паралельні труби діаметром 1 800 мм та довжиною 492 метри. Труби з якісних матеріалів, які менш піддаються корозії та легше експлуатуються. Важливо те, що діаметром труби вдвічі більші, аби вся вода після рясних дощів з ж/м Перемога-4, ж/м Перемога-5, просп. Героїв, бульв. Слави та інших прилеглих вулиць аж до самого ж/м Сокіл могла без проблем самопливно відводитись до русла річки», — розповів Андрій Олефіренко

З початку року комунальники завершили укладання найскладнішої ділянки – повороту труби.

«Торік ми завершили першу частину колектора і вже побачили відмінний результат: вода не стоїть у дворах дніпрян. Тож коли ми завершимо цю частину робіт, проблему з підтопленням на всіх згаданих житломасивах цілком вирішимо. Нагадаю, старий колектор, який будували ще за радянських часів, не міг виконувати свою функцію повноцінно. Адже тоді не розраховували на те, що ці житломасиви так розбудують. Нині виправляємо помилку радянських будівельників. Проблему вирішимо. Завдяки тому, що новий колектор складається з двох паралельних тунелів, це полегшить його експлуатацію. Тобто один зможемо перекрити для обслуговування, а інший експлуатувати», — додав директор Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик.