Росія відпрацювала по Дніпропетровщині «Градами» та «Ураганами»

днепр

Ворожі війська вдарили ракетами, «Градами», «Ураганами» та ствольною артилерією. Люди не постраждали, передає СтройОбзор.

ВЛУЧЕНО У ЖИТЛОВІ БУДИНКИ ТА ПІДПРИЄМСТВО

За словами  т. в. о. начальника відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, підполковника служби цивільного захисту Сергія Ковтонюка, двічі за ніч російська армія накрила «Градами» Нікопольський район, випустивши до 40-ка реактивних снарядів по Нікополю. Людей не ушкодило. Зачепило з десяток житлових будинків, 4 господарчі споруди. На одному з подвір’їв виникла пожежа. Рятувальники вогонь загасили. 

Було влучання і по одному з підприємств міста. Там згорів пасажирський автобус та побито кілька легкових автомобілів. 

ЗРУЙНОВАНА ШКОЛА

«По Мирівській громаді ворог вдарив ракетою Х-59. Є руйнування у місцевій школі. Там побито вікна та дах. Виведений з ладу газопровід низького тиску. Також пошкоджено 8 житлових будинків. На щастя, ніхто з людей не постраждав», — зазначив під час брифінгу 5 серпня Сергій Ковтонюк. 

Він також додав: «По Криворізькому району ворог бив з «Ураганів» та ствольної артилерії. Накрило вогнем Карпівську та Зеленодольську громади. На щастя, обійшлося без жертв».