Спеціалісти оновлюють аварійний трамвайний переїзд на розі просп. Лесі Українки та вул. Степана Бандери

Трамвайна колія

У Дніпрі 15 червня стартував ремонт аварійного трамвайного переїзду на розі просп. Лесі Українки та вул. Степана Бандери. 

Про це повідомив провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради Нікіта Керенцев, передає СтройОбзор. 

Зараз тривають роботи з демонтажу старих колій.  Ремонт проводять у три етапи. Перший планують завершити до 8 липня. 

«У рамах першого етапу оновлення буде зроблено трамвайний поворот з проспекту Лесі Українки на вул. Степана Бандери. На другому етапі буде зроблено поворот з вул. Степана Бандери на просп. Лесі Українки, а також пряму ділянку по просп. Лесі Українки у напрямку просп. Сергія Нігояна. На фінальному етапі – виконуємо ремонт прямої ділянки по просп. Лесі Українки у напрямку просп. О. Поля. Завершити всі роботи плануємо до кінця серпня. Цей ремонт забезпечить безперебійний рух трамваїв цим переїздом на найближчі 20 років», — прокоментував Нікіта Керенцев,

Під час ремонту переїзду повністю замінять 273 метри трамвайних рейок. На ділянках, суміщених з автомобільною проїжджою частиною, прокладуть колії за безшпальною технологією у залізобетонні плити. Це забезпечить плавний рух автомобілів при користуванні переїздом. Також  замінять 1 електрифікований стрілочний перевід та 1 механічний, а ще облаштують більш комфортні посадкові платформи для пасажирів.