Територію парку Глоби звільняють від МАФів

Парк Глоби

У дніпровському  парку Глоби демонтували майже всі незаконні малі архітектурні форми. Йдеться про п'ять споруд, чотири з яких вже прибрали. 

За словами директора комунального підприємства «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради Олексія Теслі, це були покинуті, захаращені об'єкти комерційної діяльності, які вже давно не працювали, мали неестетичний вигляд і були небезпечні для відвідувачів парку, передає СтройОбзор. 

«Після того, як наприкінці 2022 року нам передали на баланс цей парк, почали роботи з благоустрою території. Під час інвентаризації виявили п'ять незаконних малих архітектурних форм. Вони вже давно не функціонували, були зруйновані. Там постійно проживали безхатченки. Виконком міськради ухвалив рішення про демонтаж таких споруд. Попередньо направили запити до відповідних структур, які підтвердили відсутність власників, а відтак – і незаконне розміщення без документів. Чотири МАФи вже демонтували. Залишився один. Це колишнє кафе з дерев'яного зрубу поруч з алеєю казкових героїв. Його упродовж місяця теж приберемо. Усі споруди, про які йдеться, були закладами харчування чи продажу їжі», — розповів Олексій Тесля.

Нині комунальники розчищають місце, де планують встановити новий дитячий майданчик, придбаний підприємцями, які працюють у парку.