Триває ремонт вул. Олександра Кукурби

Ремонт вулиці

У Дніпрі продовжують застосовувати комплексний підхід до ремонту вулиць. Нині працюють на вулиці Олександра Кукурби, що на ж/м Сокіл. Це вулиця, по якій курсує громадський транспорт. Її ремонтують через аварійність асфальтового покриття.

Про це повідомив заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Дмитро Коробов, передає СтройОбзор.

«Це поточний (середній) ремонт дороги та тротуарного покриття. Застосовуємо комплексний підхід. Тобто ремонтуємо не лише дорогу, а й тротуар. Він був тут досить вузьким. А у деяких місцях — взагалі відсутній. Тому завдяки незначному звуженню проїжджої частини зробили і пішохідні доріжки. Зараз їх асфальтують. Паралельно вкладають і новий асфальтобетон на дорозі. Перед проведенням робіт фахівці провели ревізію дощоприймальної мережі. Загальна площа ремонту — близько 12 тис. квадратних метрів. Окрім того, замінюємо майже 3 км бордюрного каменю. Цілком ремонт на цій вулиці плануємо закінчити через десять днів з огляду на те, якою буде погода», — розповів він.

Він також додав, що з початку року подібний комплексний ремонт вже виконаний  на бульварі Слави, що на ж/м Сокіл-1 та на вул. Богдана Хмельницького. Ще 4 об'єкти — у процесі. Це, власне, вул. Олександра Кукурби, а також вул. Мільмана, пров. Орловський та вул. Холодильна.