У Дніпрі був представлений новий проєкт будівництва кварталу та ТРЦ

днепр

У Дніпрі був представлений проєкт будівництва кварталу обмеженого вулицями Коцюбинського, Липинського, Харківської, Глінки та нового ТРЦ, який планували з'єднати надземним переходом з ТРК «Міст Сіті Центр». Для цьго був розроблений новій ДПТ, передає СтройОбзор із посиланням на gorod.dp.ua.

днепр

СТРАТЕГІЯ ДІЛОВОГО КВАРТАЛУ МІСТА

Так, детальний план передбачає таке:

Територія кварталу охоплює площу 1,765 га. У світлі вже існуючих у ньому об'єктів та проектованих квартал поступово перетворюється на торгово-офісну, ділову частину Дніпра.

днепр

АС «НОВИЙ ЦЕНТР»

Так, як повідомляв СтройОбзор раніше, детальним планом передбачено винесення автостанції «Новий центр», на місці якої буде створено зелену зону з благоустроєм.

Також зелена зона із захисним екраном буде облаштована вздовж вулиці Липинського. Загалом нове озеленення кварталу займе 300 кв. На цій території буде створено всі необхідні майданчики – спортивний, дитячий та інші.

БУДИНОК ПОМАРАНЦЕВА

днепр

За ДПТ, фасад Будинку Померанцева стане складовою великого торгово-офісного центру по вул. Харківська, 6. Площа цього комплексу – 10 тисяч квадратних метрів, він розрахований на 164 працівники, у ньому планується 200 паркомісць.

Фасад «Дома Помаранця» буде вбудований у новий торгово-офісний комплекс. і виглядатиме приблизно так: 

днепр

Основою комплекса стане стилобатна частина, що включає відтворений фасад Будинку Помаранця. При цьому будуть використані матеріали, які повністю імітують старовинну кладку. А фасад будинку, як заявив архітектор Олександр Бердик (що займався цією частиною проекту), набуде первозданного вигляду, включаючи незвичайні вежі.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС

днепр

Центр кварталу займе великий багатофункціональний комплекс. Його загальна площа планується у 34 тисячі кв. метрів, з яких 11 200 кв м – площа офісних приміщень для 533 співробітників. Паркінг комплексу передбачено площею 10642 кв.

Перші поверхи нового комплексу будуть зайняті паркінгом та торговими приміщеннями. Будівля буде підвищуватись углиб кварталу, і в ній переважно розмістяться офіси.

Загалом у кварталі будуть паркінги на 353 авто. А торгових площ ДПТ у цьому кварталі після реалізації всіх проектів буде 15750 кв метрів.