У Дніпрі не будуть ремонтувати провалля на дорогах

днепр

Через неможливість оплати комунальникам, які б мали усунути провалля на дорогах, у місті не будуть проводити цей тип ремонтних робіт.

Про це повідомили на офіційному сайті міста, передає СтройОбзор.

З початку року комунальники планували поточні ремонти проїзних частин міста на весь 2022-й, навіть до початку повномасштабного вторгнення встигли вкласти близько 8,5 тис. тонн асфальтобетонної суміші. Проте, через введення воєнного стану на сьогодні всі роботи призупинено. 

БЕЗ ЛІКВІДАЦІЇ, ТІЛЬКИ ОГОРОЖА

днепр

«Через неможливість оплати всіх видів робіт Державною казначейською службою України ці роботи на сьогодні довелось призупинити і навіть виникла заборгованість на понад 23 млн грн. Один із прикладів провалля, яке, на жаль, ми не можемо усунути – перехрестя вул. Старокозацької та вул. Андрія Фабра. На сьогодні ця частина огороджена, аби запобігти аварійній ситуації», – зазначив начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов. 

Він також додав: «Загалом подібні провалля можуть виникати через промисловий характер міста, є багато покинутих та неробочих мереж, які не позначені на топографічних картах. Ще один вагомий фактор – збільшення кількості опадів: через зволоження ґрунту виникають порожнини та утворюються просадки, провали асфальтового покриття». 

ВИЙНЯТКИ

днепр

На сьогодні у Дніпрі ліквідовують тільки ті провалля, які утворились через пошкодження каналізаційних, водопровідних та зливових мереж. Один з таких прикладів – вулиця Короленка. 

«Фахівці виявили, що там пошкодилась каналізаційна мережа. Наразі ми все виправили і готуємо ділянку до асфальтування. На сьогодні заявки щодо будь-яких провалів отримує наше підприємство, фахівці виїжджають на місце та проводять обстеження мереж. Далі – якщо це провалля сталось через пошкоджені каналізаційні або водопровідні мережі, то спочатку ми ліквідуємо поломку і вже потім асфальтуємо. Ці роботи проводить КП «Дніпроводоканал» ДМР власним коштом та коштом підрядних компаній», – зазначив начальник інспекції контролю за ремонтами експлуатаційних мереж КП «Дніпроводоканал» ДМР Сергій Ченчевич.