У Дніпрі показали, як відновлюють пошкоджені війною житлові будинки

днепр

У Дніпрі ремонтують житлові будинки, які були пошкоджені вибуховою хвилею ракетних ударів. Роботи проводяться коштом міського бюджету, передає СтройОбзор із посиланням на офіційний сайт міста.

РЕМОНТ ПОКРІВЛІ, ЗАМІНА ВІКОН

днепр

Так, в одному із районів Дніпра відремонтували покрівлю у такому будинку, де також були вибиті й усі вікна.

«Через ударну вибухову хвилю було пошкоджено покрівлю у будинку, усе шиферне покриття зруйнувалося. Тому ухвалено рішення зробити ремонт покрівлі. Роботи виконані на площі 550 квадратних метрів. З-поміж іншого замінено й усі металеві елементи конструкції. Залишилося лише улаштувати водостічну систему. Завтра вже це зробимо», — зазначив головний інженер КП «Жилсервіс-5» міської ради Олександр Степаненко.

РОБОТИ НЕ НА ОДИН ТИЖДЕНЬ

днепр

Також наступного тижня замінять усі вікна у цьому ж будинку, ще у будинку поруч: «Після вибуху затягнули плівкою вибиті вікна, виконали заміри. Але через те, що заводи не працювали, не одразу могли зробити скління».

Водночас у будинку ОСББ в іншому районі міста вже замінили вікна у місцях загального користування (сходових клітинах), які теж були вибиті внаслідок вибухової хвилі через ракетні удари. Зокрема, тут встановили 16 триметрових металопластикових склопакетів.