У Дніпрі продовжують встановлювати на будівлях нові адресні покажчики

Перейменування

У місті замінюють адресні покажчики на будівлях у зв'язку з перейменуванням топонімів, назви яких пов’язані з державою-агресором. 

Про це повідомили у мерії, передає СтройОбзор.

Дніпровською міською радою на виконання вимог законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» вже перейменовано близько 200 вулиць, провулків та інших об’єктів, розташованих на території міста. Після перейменування наступна процедура — виготовлення та розміщення нових адресних покажчиків відповідно до встановлених норм та вимог.

Під час монтажу нових покажчиків виникає необхідність забезпечити вільні зони від різних фасадних конструкцій для зручного орієнтування по місту. Департамент торгівлі та реклами спільно з підпорядкованим йому КП «Дніпровські активи» попередньо проводить роботу з виявлення та очищення охоронної зони від рекламних та інших конструкцій, розташованих всупереч відповідним вимогам, зокрема, й Дизайн-коду 1250. 

«Після того, як топонім перейменовано, необхідно виготовити та розмістити адресні покажчики нового формату. Перед тим, як це робити, потрібно забезпечити так звані адресні зони — звільнити кути будинків від інших фасадних конструкцій. Відповідну роботу проводить департамент торгівлі та реклами міської ради. На цій локації бачимо фінальний результат робіт», — прокоментував Андрій Пильченко.