У Дніпрі ремонтують пішоходну зону по вул. Володі Дубініна

днепр

У Дніпрі, не дивлячись на військовий стан, продовжують оновлювати пішохідні зони. Так, КП «Управління контролю за благоустроєм міста» проводить ремонт по вул. Володі Дубініна, біля НВК № 28, передає СтройОбзор із посиланням на офіційний сайт Дніпра.

ЯКІ РОБОТИ ПРОВОДЯТЬ

днепр

Робота по відновленню пролягає  ділянці площею близько 2,5 тис. кв. метрів. Там укладають нове тротуарне покриття, з них на близько 500 кв. метрів роботи вже виконано. Також замінюють бордюри, укладають тактильну плитку.

ЗА ЧИЙ РАХУНОК РЕМОНТ

днепр

«Ця ділянка була вже геть зруйнованою, тому потребувала оновлення. Загалом ремонт цієї пішохідної зони, як і усіх інших по місту, проводиться завдяки коштам, які мешканці сплачують за користування міськими територіями, наприклад, під гаражі, навіси та інші малі архітектурні форми», – розповів начальник інспекції з питань благоустрою міської ради Руслан Мороз.

ПОДАЛЬШІ ПЛАНИ

Також у планах відремонтувати пішохідну зону по вул. Лізи Чайкіної, від перехрестя з вул. Володі Дубініна до просп. Гагаріна. Загальна площа ремонтних робіт – 2 294 кв. метри.