У Дніпрі з початку року відремонтували 545 дощоприймачів, 135 колодязів та 720 метрів колекторів

Колектор

З початку року у Дніпрі комунальники  вже відремонтували 545 дощоприймачів, 135 колодязів та 720 метрів колекторів, а прочистили 3 160 дощоприймачів, 468 колодязів та 19 500 погонних метрів колекторів. 

Про це повідомили у мерії. передає СтройОбзор. 

Зараз на ж/м Перемога у районі бульвару Слави замінюють великий колектор на новий. Він відводить воду з ж/м Перемога-4, 5, просп. Героїв, бульвару Слави та інших прилеглих вулиць аж до самого ж/м Сокіл. 

Після рясних дощів тут накопичується великий обсяг води, яка не може швидко дістатися річки. Бо наявний колектор будували ще за радянських часів і він має малий діаметр. Тож не здатен пропускати одразу такий напір води, через те підтоплює двори. Окрім цього, сам колектор був у жахливому стані  та потребував ремонту.

«Новий колектор буде в 10 разів більший за старий, таким чином він забезпечить надійне водовідведення з ж/м Перемога. Тож цей масив більше не буде потерпати від підтоплень під час рясних дощів. Роботи ми розпочали у травні і плануємо фінішувати наприкінці цього року. На даній ділянці, яка наразі огороджена, роботи планується виконати до кінця липня. Далі будемо просуватись у бік Набережної Перемоги», – зазначив заступник начальника КП «УРЕА» ДМР Михайло Ступак. 

Загалом буде відремонтовано 195 метрів колектора. Він має прямокутну форму з параметрами 5,5 на 2 метри. Це дозволить розвантажити колектори під час злив та забезпечити максимально надійне водовідведення.