У місті проводять рейди щодо дотримання економії електроенергії

Рейд

Через масовані ракетні удари по енергетичній системі України у Дніпрі міська рада зобов’язала підприємців з 17:00 і до кінця комендантської години вимикати вітрини, вивіски, підсвічення фасадів та рекламних конструкцій. Тож наразі це пильно перевіряє департамент торгівлі та реклами, а також інспекція з питань благоустроюДМР.

Від 20 жовтня вони вже перевірили понад чотири сотні підприємств, передає СтройОбзор. 

«Якщо ми або представники інспекції з питань благоустрою ДМР виявимо порушення під час рейду, то з початку ми видамо припис. Якщо порушення не буде усунуто, то діятимемо за вдома напрямами. Перший – ті, хто орендують приміщення комунальної власності (з ними ми розриватимемо договір оренди). А ті, у кого приміщення власне, – на них чекатиме повне відключення від світла. Для цього ми подаватимемо певне звернення до ДТЕК», – зазначив заступник директора департаменту торгівлі та реклами ДМР Ярослав Корсун. 

Зі свого боку начальник сектора контролю опорядження фасадів інспекції з питань благоустрою ДМР Дмитро Гомілко додав, що з ранку і до 17:00 проводять роз’яснювальну роботу, а після 17:00 виходять в рейди.

«Наша інспекція спільно із департаментом торгівлі та реклами стежить за тим, аби у вечірній час підприємці, бізнес яких розташований у будівлях міста, вимикали освітлення вітрин, вивісок, фасадів та рекламних конструкцій. Станом на 24 жовтня хочемо відзначити наших підприємців за свідомість, бо вони всі з розумінням поставились до ухваленого на сесії міської ради рішення», - сказав він.