У прокуратуру направили матеріали про 66 непридатних укриттях

Укриття

Під час попереднього інспектування за фактом занедбаного стану захисної споруди цивільного захисту матеріали перевірки направлені до прокуратури. 

Про це повідомив заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту міської ради Дмитро Редька, передає СтройОбзор. 

Службовець проінспектував низку укриттів. Перше – на території одного з приватних підприємств. Це сховище обліковується як захисна споруда цивільного захисту з відповідним номером, документами. Та воно не є комунальною власністю.

«У цієї споруди є балансоутримувач. Однак вона у дуже занедбаному стані і взагалі не придатна для укриття населення. Усередині стоїть вода, захаращеність, відсутня електрика та інші критерії, яким повинна відповідати захисна споруда. Під час попереднього інспектування за фактом занедбаного стану захисної споруди цивільного захисту матеріали перевірки направлені до прокуратури. Чекаємо на результати. Нині по місту зафіксовано 66 непридатних сховищ, матеріали по яких передані до правоохоронних органів», – сказав Дмитро Редька.