В мерії розповіли подробиці ремонту просп. Миру

Проспект Миру

В Дніпрі продовжується ремонт на просп. Миру. Уздовж всієї дороги обабіч вже встановили нові бордюри зі спеціальними заниженнями.

Як повідомили у пресс-службі мерії, комунальники продовжують асфальтувати проїжджу частину, а ще міняють зовнішнє освітлення та приводять до ладу дощову каналізацію, передає СтройОбзор. 

«Десь тридцять років проспект не ремонтувався. Робили «картами», ями латали. Та щоб зробити повністю все — з 1996 року це вперше. Тому до кінця квітня потрібно закінчити дорожнє покриття. Після цього десь на початку травня почнемо вже ремонтувати тротуари — з тактильною плиткою. Обличчя проспекту Миру зміниться дуже суттєво», — расказав мер Борис Філатов, наголосивши, що наступного місяця також проінспектує будівництво тротуарів. 

Рішення ремонтувати поетапно — спочатку дорога, потім тротуари — ухвалили, аби мінімізувати незручності для містян на час робіт. 

Крім цього, понад сотні старих ліхтарів на проспекті вже замінюють сучасними світлодіодними світильниками. Тут також прочищають зливові мережі після зими та приводять до ладу дощоприймачі, адже від забудови житломасиву (за радянських часів) цю систему зробили закільцьованою.