Виконком прийняв рішення про демонтаж споруд і нові дозволи на проєктування

Дніпровська міськрада

5 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Дніпровської міської ради.

У режимі онлайн члени виконкому попередньо погодили перелік проєктів рішень міської ради, які будуть внесені на чергову сесію, передає СтройОбзор. 

На засіданні члени виконкому серед іншого ухвалили рішення щодо встановлення тарифів на теплову енергію для постачальників. Надали дозвіл на техніко-економічне обґрунтування на об’єкти водовідведення, проєктування та будівництво промислових будівель. 

«Також ухвалили рішення щодо реконструкції лікарні ім. Руднєва. Надали дозвіл «Дніпровському електротранспорту» на виконання робіт і функції замовника  щодо капітального ремонту трамвайних колій. Затвердили протокол засідання комісії з житлових питань. Традиційно ухвали рішення щодо усунення порушень правил благоустрою на території міста (перелік додається). Йдеться про демонтаж самовільно встановлених споруд, зокрема й гаражів, навісів, огорож, власники яких повинні самостійно їх прибрати та привести земельні ділянки на місцях демонтованих об’єктів до попереднього стану. У разі невиконання, інспекції з питань благоустрою та відповідним комунальним підприємствам доручено провести демонтаж. Дозволили перепоховання останків військовослужбовців та вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання», — прокоментував секретар міськради Олександр Санжара.