Визначено офіційні місця збирання ялинок для утилізації

Утилізація ялинки

У Дніпрі визначили точки масового збирання ялинок після новорічних свят на прибудинкових територіях. Там їх правильно утилізовують подрібнювачем. Усього в різних районах міста 63 такі майданчики.

Про це повідомив представник Департаменту житлового господарства міськради Єгор Худяков, передає СтройОбзор. 

«Вони розташовані біля сміттєвих контейнерів чи тих точок, куди мешканці зносять негабаритне сміття. Як накопичуються ялинки — приїжджає трактор із спеціальним подрібнювачем. Тобто техніка не стоїть увесь час біля кожного майданчика, а курсує по  локаціях. Двірники повідомляють про накопичення ялинок і техніка туди виїжджає», — розповів він.

Подрібнені ялинки, тирсу, за попередніми домовленостями, передадуть на ферму, яка постраждала від ворожого ракетного прильоту.

«З цієї сировини можна виготовляти корм для годування тварин, добриво для ґрунтів. У цілому подрібнені ялинки – це гарне добриво. Також таку сировину використовують для купання, лікування тощо», — додав заступник директора Департаменту екологічної політики — начальник управління охорони навколишнього середовища міськради Ярослав Крисько.