Як у Дніпрі відновляють житло, яке пошкодили російськи ракети

днепр

На вулиці, що межує з місцем одного з влучань ворожої ракети, у будинках встановили нові вікна та відремонтували пошкоджені покрівлі, про це повідомляють на офіційному сайті міста, передає СтройОбзор. 

ВЗАЄМОДОПОМОГА

Загалом тоді вибуховою хвилею зачепило майже два десятки багатоповерхівок. П’ять з них належать до ОСББ. Голова об’єднання співвласників кількох тутешніх будинків Андрій Глущенко згадує, що одразу після влучання ракети багато людей були в паніці, але швидко змогли приборкати емоції і зосередитися на взаємодопомозі. «Люди стали телефонувати одне одному, пропонувати допомогу. Ми згуртувалися довкола цієї біди. Я розумів, що потрібна поміч (мерії, — ред.). Ми все порахували, склали списки та передали їх до департаменту. І нам усе швидко зробили», — розповів чоловік. 

ЗАМІНА ВІКОН ТА ПОКРІВЕЛЬ 

днепр

Загалом лише у цих кількох будинках було замінено близько сотні побитих вікон. Найдовше тривало відновлення покрівель. Потрібно було не лише полагодити пошкоджені ділянки шиферу, а й поміняти внутрішні балки. Загалом у чотирьох будинках ОСББ відремонтували 2,7 тис. кв метрів покрівлі.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРО ФІНАНСУВАННЯ

днепр

«Будинки тут — ОСББ. Та ми знайшли кошти і юридичні механізми, аби допомогти людям. Так само допомагатимемо всім постраждалим — незалежно від того, де будинки розташовані — чи у середмісті Дніпра, чи у віддалених районах. Залякати нас не вийде. Ми і надалі працюватимемо на благо територіальної громади», — сказав мер міста Борис Філатов.