Як змінеться теріторія Міського палаца дітей та юнацтва, поряд з яким планують будівництво

Міський палац дітей та юнацтва

Працівники комунального закладу позашкільної освіти «Міський палац дітей та юнацтва», батьки вихованців закладу зустрілися з архітекторами, представниками забудовника, які представили план благоустрою території у зв’язку з будівництвом лікарні поруч.  

Про це повідомили у пресс-службі мерії, передає СтройОбзор. 

«Серед іншого батьків цікавило питання безпеки, зокрема й щодо прибирання недобудови поруч, а також організація доступу вихованців до палацу під час будівництва лікарні. Доведеться тимчасово змінити проїзд до закладу, благоустрій. Перевага будівлі палацу у тому, що маємо декілька входів/виходів. Головне, що наш заклад залишається працювати, а відтак — діти продовжуватимуть його відвідувати. Попередньо вже була низка зустрічей з архітекторами проєкту, під час яких відстоювали доступність до нашого закладу позашкільної освіти. Це для нас було ключовим. Урешті, побажання наші врахували. І ми це побачили при візуалізації проєкту», — розповіла директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Дар’я Біла. 

 

Водночас директорка Міського палацу дітей та юнацтва Альона Шульга зазначила, що їх ознайомили з планом забудови.

«Також проговорили, як буде організовано пересування територією нашого закладу під час та після закінчення будівництва. Зелені насадження, а саме блакитні ялинки, які є окрасою палацу, будуть обов’язково збережені. Збережено також буде і заїзд на територію, пожежні гідранти. Головне, уся нинішня територія залишається за Палацом дітей та юнацтва», - додала вона.