Жителі Перемоги виступають проти забудови

Протест

У Дніпрі на житломасиві Перемога-6 проходять збори жителів району, які виступають проти встановлення паркану на узбережжі Дніпра біля коси. 

За словами дніпрян, вони виступають проти забудови теріторії, передає СтройОбзор із посиланням на gorod.dp.

Жителі підготували вимоги. Вони наполягають на благоустрої території в законному порядку з попередніми громадськими слуханням, консультації з екологами, біологами, гідрологами, урбаністами, а також на збереженні місцевої екосистеми. Зазначають, що на косі гніздяться рідкісні види птахів та тварин.

Також жителі зазначають, що громадських слухань перед благоустроєм не було.

Натомість заступник начальника комунального підприємства "Управління по ремонту та експлуатації автошляхів" Михайло Ступак зазначив, що паркан розміщують для того, аби встановити колектор більшого діаметру.

"Це поточний ремонт зливової каналізації. Для того, щоб не було підтоплень мешканців житломасиву Перемога, проспекту Героїв, бульвару Слави. Поліклініка тоне під час дощів. Паркан встановлено тимчасово, для безпеки мешканців, сосбливо в темний час доби. Як тільки роботи закінчать – паркан приберуть. Орієнтовно роботи триватимуть два-три місяці", - каже він.