Житловий будинок на проспекті Гагаріна перетворять на офісну будівлю

Гагаріна, 44

На черговій архітектурно-містобудівній раді Дніпра було представлено проект нової офісної будівлі на проспекті Гагаріна, 44.

Автор проекту - Михайло Аліпов, передає СтройОбзор із посиланням на Gorod.dp.ua.

"Раніше на цій ділянці планувалося будівництво багатоквартирного житлового будинку. Але потім інвестор захотів розмістити у будівлі сервісну клініку, що неможливо поєднати із житлом. Тому ми пропонуємо такий 4-поверховий об'єкт, у якому перші та другі поверхи будуть зайняті клінікою, а третій та четвертий – офісами. На червону лінію проспекту виходитимуть торгові установи площею 139 кв. Пропонована нами поверховість – це висота, яка дозволить сформувати гармонійну забудову по червоній лінії проспекту", - наголосив він. 

Загальна площа ділянки – 0,09 га, загальна площа забудови – 1800 кв м, площа 18-ти офісів – 600 кв м.

Найуразливіше місце проекту – дефіцит паркувальних місць. Підземний паркінг у будівлі не планують споруджувати. На прилеглій території можна організувати стоянку лише п'яти машин. А ще про 9 місць планують домовитися з власниками паркінгу в районі розворотного кола трамваїв, який розташований буквально через дорогу.

Особливих заперечень проект не викликав. Члени містобудівної ради лише порекомендували автору повністю вирішити паркувальне питання та продумати питання червоних ліній цього кварталу з урахуванням інших об'єктів.