Знову ракетні обстріли Дніпропетровщини: постраждала дитина

днепр

Уночі російська армія обстріляла три райони Дніпропетровщини. Ракетами вдарила по Дніпровському району, з РСЗВ – по Нікопольському та зі ствольної артилерії гатила по Криворізькому. Близько 40 снарядів агресор випустив по Нікопольському району.

Про це повідомив т. в. о. начальника відділу зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, підполковник служби цивільного захисту Сергій Ковтонюк, передає СтройОбзор.

ПОШКОДЖЕНІ ДОМІВКИ ТА ПОРАНЕНА ДІВЧИНКА

днепр

Також є влучання по двох громадах – Марганецькій та Мирівській. Внаслідок обстрілу поранена 10-річна дівчинка. Їй надана медична допомога, зараз вона лікується вдома. Пошкоджено 6 приватних будинків, 4 господарчі споруди та газопровід на одній з вулиць.

УДАР ПО АГРОКОМПЛЕКСУ

днепр

днепр

«У Дніпровському районі ракетами вдарило по агрокомплексу у Любимівській громаді. Загорілось два ангари з соломою. Пожежа охопила територію в 2 500 кв. м. Вогонь приборкували 24 рятувальники та 6 одиниць пожежної техніки. З людей ніхто не постраждав. На місці залишилась воронка та безпечні уламки ракети. Пошкоджено декілька будівель. У Криворізькому районі ворог поцілив по Зеленодольській громаді, але на щастя, обійшлось без жертв та руйнувань», – зазначив Сергій Ковтонюк.