Капітан команди Natus Vincere: Роль і вплив Данила Тесленка на успіх команди

Данило Тесленко

Данило Тесленко - це легендарна людина, які присвятив кіберспорту в гру Counter-Strike 20 років. Він відомий під псевдонімом Zeus. Зараз Данило не грає. Він займається навчанням інших кіберспортсменів у власній Онлайн школі. Zeus завойовував чемпіонські титули і розбивав найбільші рекорди. На сайті Zeus https://whoiszeus.com.ua/ доступна додаткова інформація про кар'єру та досягнення кіберспортсмена Данила Тесленка.

Унікальні якості Zeus Данила Тесленко

У Данила завжди були яскраво виражені якості лідера. У нього була довга кар'єра. Протягом своєї кар'єри, він кілька разів міняв свої команди. Основна тактика гри Zeus полягає в його швидкому вмінні якісно аналізувати інформацію. Також він може влучно стріляти, метати гранати і вірно вибирати стратегію. Інші важливі якості Zeus, які вплинули на його перемогу: висока стійкість, цілеспрямованість, мужність, капітанський дух. Багато кіберспортсменів, дивлячись на його гру просто закохувалися в Counter-Strike, а також в команду Natus Vincere.

Також Данила Тесленко завжди відрізнялася стриманість і скромність. Він отримував величезні гроші на виграшах в турнірах. Однак він завжди говорив, що зарплата ніколи не грала в його житті особливої ролі. За всю свою кар'єру кіберспортсмену Zeus Данилу Тесленко вдалося заробити $ 785 000.

Великий вплив на те, чого домігся Zeus надали його батьки. Багато батьків негативно ставляться до захоплень комп'ютерними іграми своїх дітей. Вони не вірять в те, що на цьому можна заробити. Батьки Zeus, навпаки, не тільки не забороняли, вони підтримували його в кіберспорті. Це є справжньою рідкістю. Батько Zeus вважав, що кіберспорт це майбутнє. Він відпускав Данила на всю ніч в комп'ютерні клуби, коли той був ще зовсім підлітком. Там хлопчик міг провести всю ніч. В майбутньому Zeus не раз скаже батькові «спасибі» за таке до нього ставлення. Батько Данила був забезпеченою людиною. Він був бізнесменом і займався продажем автомобілів. Батько Тесленко був упевнений в тому, що ні в якому разі не можна дитині нав'язувати своєї думки. Він повинен сам вибрати те, що йому подобатися. Завдяки такій позиції батька, Zeus вже з 15 років грав в CS. Також він підлітком працював на станції технічного обслуговування у свого батька. Саме це вплинуло на успіх Zeus.

У підсумку Zeus став чотириразовим чемпіоном світу з Counter-Strike і Counter-Strike: Global Offensive. Для Zeus CS GO довгий час це було головним захопленням в його житті.

Кар'єра Zeus Данила Тесленко

Свій професійний шлях Zeus почав в 2002 році. Він починав у команді Arsenal. На той момент на території СНД це була найсильніша команда по Cs 1.6. Потім Данило знайомиться з Іоанном Сухарєвим, відомим під ніком «Edward». Вони разом стали учасниками команди в Pro100. Тут Zeus вдалося виграти безліч турнірів в Росії, Україні та інших пострадянських країнах. До 2009 року Zeus був учасником різних міксів.

На початку 2009 року була утворена Українська, мультигеймінгова організація, учасниками якої стали: Олександр Кохановський відомий також як «ZeroGravity», Edward, Даня Zeus і ще кілька хлопців. Вона називалася Natus Vincere. Саме це команда зробила величезний вплив на розвиток кіберспорту. Їй вдалося завоювати безліч перемог. Капітаном команди був Zeus. Тут він проявив свої найсильніші лідерські якості. Капітаном цієї команди він був до 2016 року. Далі він залишає її і переходить в GAMBIT. У цій групі він здійснює сенсацію – здобуває перемогу в Major турнір.

Зараз Zeus закінчив із кар'єрою кіберспорту. Він викладає у своїй онлайн школі. Також він запустив онлайн-лігу для гравців. Саме через цей проєкт пройдуть усі майбутні зірки кіберспорту України.