До ініціативи «Відновимо Харків разом»

Харьков

БДепартаменту житлово-комунального господарства долучилось понад 1 800 волонтерів з різних районів Харкова.

Волонтери разом із співробітниками комунальних підприємств розгрібають завали, прибирають уламки скла та сміття, що залишилися після обстрілів. З початку реалізації ініціативи, з 9 березня, було прибрано більше 100 куб. м сміття. 

Зокрема, вчора, 28 березня, в Основянському районі міста було задіяно понад 70 волонтерів. Небайдужим містянам за допомогу подякував Харківський міський голова Ігор Терехов.

Нагадаємо, що всі охочі допомогти у відновленні Харкова – у прибиранні завалів та сміття, ремонті будинків та майданчиків, можуть записатися на участь у роботах, заповнивши спеціальну форму https://docs.google.com/forms/d/1qtD88imMoOuG5bAw0RB0YCBX2abQc92mf7-C5z7lTx4/viewform?edit_requested=true. Після цього з волонтерами зв'яжеться координатор. Для уточнення інших організаційних питань та надання конструктивних пропозицій можна зв'язатися у Telegram  з @Inna_Koordinator та @Oleksandra_Kapinus. 

«Ми намагаємося всіма силами підтримати наше улюблене місто. Харків житиме! Ми вистоємо!» – зазначили у Департаменті житлово-комунального господарства.