Нардеп Одарченко, який попався на хабарі, задекларував нову нерухомість на мільйони в Харкові

одарченко

Харківський народний депутат Андрій Одарченко, який підозрюється в хабарництві, у 2023 році став власником 12 об'єктів нерухомості в Харкові та найближчому передмісті.

Як передає "Думка", відповідна декларація нардепа Андрія Одарченка за 2023 рік оприлюднена в реєстрі НАЗК.

Згідно з документом, у 2023 році Одарченко став власником такої нерухомості: квартира площею 51 кв.м у Харкові (вартість не вказав), земельна ділянка площею 1028 кв.м у селищі Мала Данилівка біля Харкова (вартість не вказав), житловий будинок площею 100,3 кв.м у селищі Мала Данилівка (вартість не вказав), нежитлове приміщення площею 89,4 кв.м у Харкові (вартість не сказав), земельна ділянка площею 1000 кв.м у селищі Мала Данилівка під Харковом (вартість не вказав), квартира площею 61,1 кв.м у Харкові (вартість не вказав), земельна ділянка площею 854 кв.м у Харкові (вартість – 1 млн грн), житловий будинок площею 159,6 кв.м у Харкові (вартість не вказав), нежитлове приміщення площею 625 кв.м у Харкові (вартість не вказав), житловий будинок у Малій Данилівці (площа та вартість не вказані), земельна ділянка площею 1078 кв.м у Малій Данилівці (вартість не вказав), земельна ділянка площею 1000 кв.м у Малій Данилівці (вартість не вказав).

Крім цього, Одарченко орендував у Харківської міської ради 198 кв.м землі у Харкові, у Києві знімав кімнату площею 15 кв.м, вказував право дітей користуватися апартаментами в Таїланді та квартирою площею 116,9 кв.м в Ужгороді.

Нардеп володів автомобілем Mercedes-Benz GLS 350 вартістю 1,72 млн грн.

Одарченко вказав корпоративні права в гаражно-будівельному кооперативі "Горизонт Плюс" (при цьому ані частки у статутному капіталі, ані вартості у грошовому вираженні нардеп не вказав).

У 2023 році нардеп задекларував 14 об'єктів авторського права (переважно графічні зображення і комп'ютерні програми).

Нагадаємо, харківському нардепу Андрію Одарченку вручили підозру за спробу дати хабар. За даними САП, за  хабар у 50 тис дол,  народний депутат просив ухвалити рішення,  про виділення коштів із фонду ліквідації наслідків агресії РФ на ремонт будівель Біотехнологічного університету, де депутат продовжує обіймати посаду ректора.