Нотаріус незаконно зареєстрував недобудований бізнес-центр

Шар у кубі

У Харкові нотаріус незаконно зареєстрував бізнес-центр, який знаходиться на просп. Гагаріна, відомий харків'янам як «шар в кубе»

Про це повідомили у пресс-службі мерії, передає СтройОбзор. 

Мова йде про БЦ «Elysium Plaza».

Як встановив Департамент інспекційної роботи та підтвердила Колегія Мін'юсту, приватний нотаріус, всупереч законодавчим нормам, зареєстрував право власності на будівлю за адресою: просп. Гагаріна, 24-б, яка не була належним чином прийнята в експлуатацію і якій не була присвоєна адреса.

Шар у кубі

«Незважаючи на дію мораторію на проведення перевірок, за результатами оперативно поданої скарги порушення законодавства було припинене, а приватному нотаріусу, який здійснив незаконну реєстрацію, заблокований доступ до відповідного реєстру на три місяці», - йдеться у повідомленні. 

Шар у кубі

Бізнес-центр, відомий раніше як «Шар в кубі», почали будувати у 2006 році та БЦ перетворився на довгобуд. Як писав раніше СтройОбзор, через якийсь час власник виставив БЦ на продаж.

«Якийсь час будівництво велося, а забудовник потім передумав. Це його законне право», - розповіли нам у профільному департаменті ХОДА.

Три роки тому на будівництві помітили пожвавлення. Згідно з інформацією СтройОбзора, на об'єкті працювала турецька компанія.