Скільки і на які об'єкти ХОВА перерахувала кошти будівельникам

Ремонт

Департамент капітального будівництва Харківської обласної військової адміністрації у листопаді перерахував підрядникам, залученим до відновлення постраждалих від збройної агресії РФ будівель та до будівництва укриттів близько 145 млн грн.

Про це стало відомо в результаті аналізу Єдиного реєстру публічних коштів, передає СтройОбзор із посиланням на ХАЦ. 

Найбільший одноразовий переказ отримало ТОВ “ГРГ-Групз” – 9,2 млн грн. Ця фірма займається ремонтом багатоповерхівки по вулиці Центральній, 5 у Дергачах. Загалом за листопад фірма Олександра Лук’янова отримала 9,6 млн грн. Найбільше за місяць отримало ПП “Будівельна фірма “Промтекс” – 28,73 млн грн. В основному кошти перераховували за будівництво укриття у Люботині на території ліцею “Дивосвіт”, а також за роботи з відновлення будівлі Ізюмської міськради.

У листопаді 17,16 млн грн перерахували ТДВ “Житлобуд-2” за відновлення будинків у Дергачах та Старому Салтові. Також у Старому Салтові відновлює адміністративну будівлю ПП “Будівельно-проектна компанія “Форсайт”, якому за місяць перерахували 16,91 млн грн.

ТОВ “Слобожанська будівельна компанія “Саргон”, яке відновлює Старосалтівський ліцей, у листопаді перерахували 12,34 млн грн.  Фірма “Дрогон Еко” виконує роботи з відновлення будинків у Дергачах та Руській Лозовій. За місяць підрядник отримав 8,8 млн грн за виконані роботи. Майже вісім мільйонів гривень перерахували ТОВ “ББ Україна”, яке ремонтує будинки по вулиці 23-го Серпня у Дергачах.

Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, у Дергачах відновлюють 17 будинків за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та за співфінансування місцевого бюджету. Загальна сума відновлення – 205,7 млн. грн. ТОВ “Будсоюз” у листопаді перерахували 6,48 млн грн, в основному фірма займається відновленням будинку по вулиці Культури, 12 у Старому Салтові. 

У Старому Салтові коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевих бюджетів відновлюється 19 об’єктів на суму понад 570 мільйонів гривень. Зокрема, один будинок уже відновили, ще три – на завершальній стадії. Низка об’єктів є перехідними на наступний рік.

“Відновлюємо 17 житлових будинків, заклад освіти та будівлі, де буде розміщено амбулаторію, ЦНАП. Ступінь реалізації об’єктів різний. Зокрема, у частину будинків, які вже зроблені, можуть заїжджати люди та подаватися на програму єВідновлення, щоб отримати кошти на внутрішній ремонт житла”, – зазначив Олег Синєгубов.

ТОВ “Проектний альянс”, яке займається відновленням амбулаторії у Дергачах, отримало 6,75 млн грн у листопаді. Близьке до “Проектного альянсу” ТОВ “МКС-Плюс” отримало 2 млн грн. Ця фірма ремонтує будинок у Докучаєвському.

У Великих Проходах амбулаторію відновлює ТОВ “ТТ 2006”. За місяць підряднику перерахували 5,67 млн грн. Окрім амбулаторії, фірма також ремонтує будинки у Руській Лозовій. 

Триває процес відновлення Харківської обласної травматологічної лікарні на Салтівці. Вхідна група та верхні поверхи лікарні були розбиті ворожими ракетами, у місцях “прильоту” були пошкоджені покрівля, понівечені вікна та двері, розбиті комунікації і знищене медичне обладнання.

“Тут майже готовий до експлуатації центральний вхід. Він зроблений з урахуванням усіх вимог інклюзивності та доступності. А на 6 та 7 поверхах добігають кінця внутрішньо-оздоблювальні роботи”, – сказав заступник голови ОВА Михайло Харнам.

Зокрема, кабінети у лікарні вже облицьовані плиткою, на черзі – підшивка стелі, панельна обшивка коридорів, укладка лінолеуму та встановлення обладнання. Підрядником на об’єкті ТОВ “СК Пантеон”. За місяць йому сплатили 5,41 млн грн.

Також 5 млн грн отримало ТОВ “Атлант Буд Партнер”, яке виконує ремонт будинків у Старому Салтові та Балаклії.

ТОВ “Компанія “Тарвос” займається відбудовою будинку по вулиці Некрасова, 15 у Старому Салтові, за що у листопаді отримало 3,26 млн грн. Засновником та директором фірми є Євгеній Юрко, який був довіреною особою будівельника Віталія Говорухи. Останній раніше був серед засновників ТОВ “Індіго Груп”.

За ремонт будинку у Дергачах 2,9 млн грн перерахували ТОВ “Науково-виробнича фірма “Артос” Костянтина Ляшенка.

Щодо проплат іншим підрядникам у листопаді: ДП “Рембудмонтаж” ТОВ “Інтербудсервіс” отримало від департаменту капбудівництва ХОВА 0,76 млн грн, ТОВ “Харківбудсервіс” – 2,4 млн грн, ТОВ “Донінтерпласт” – 1,8 млн грн, ТОВ “Східбудтрансгаз” – 0,44 млн грн.