Оголошені перші в 2024 році тендери на ремонт багатоповерхівок

Відновлення будинку

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради оголосило перші у 2024 році тендери на ремонт постраждалих від російської агресії багатоповерхівок.

Про це стало ввідомо з оголошення на сайті  Prozorro, передає СтройОбзор із посиланням на ХАЦ. 

Мова йде про капітальний ремонт п’яти будинків на загальну суму 15,63 млн грн. Найбільшу суму запланували на відновлення будинку ЖК “Флора-20” по вулиці Наталії Ужвій, 70 на Північній Салтівці. Роботи оцінили в 5,27 млн грн.

У переліку на відновлення два будинки у районі П’ятихатки: вартість капремонту будинку по вулиці Академіка Вальтера, 5 оцінили в 2,56 млн грн, а будинку №12 по цій же вулиці у 2,98 млн грн. Також у П’ятихатках відремонтують будинок по вулиці Академіка Волкова, 1. Вартість робіт 1,94 млн грн.

Крім того, оголошено тендер на ремонт будинку по вулиці Франтішека Крала, 37 (район ХТЗ). Очікувана вартість робіт 2,88 млн грн.

СтройОбзор нагадує, що протягом листопада підрядники отримали від управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міської ради на відновлення багатоповерхівок понад 32 млн грн.