Скільки платить міськрада за обстеження пошкоджених будинків

Фото

Міськрада вже заплатила 7 млн, за обстеження багатоповерхівок, пише ХАЦ

У Харкові міськрада проводить обстеження багатоповерхівок, які постраждали від обстрілів рф.

З початку 2023 року підрядники оглянули сотні будинків. Вартість обстеження одного будинка коливалась від 20 до 300 тисяч гривень.

Кількість угод на обстеження будинків склало понад 100. 

Найбільший платіж отримало ПП “Домініон Харків” за обстеження будинку вулиці Дружби Народів, 271. На рахунок підрядника заплатили 303,3 тис грн. Але це був єдиний платіж на рахунок цієї фірми протягом двох з половиною місяців.

Ця фірма записана на Сергія Любченка.

А ось найбільшу кількість угод та грошей отримало ТОВ “Енергопромпроект”, якому перерахували понад 3,6 млн грн.

Найбільші суми фірма отримала за обстеження стану будинків: пр. Тракторобудівників,108А (130,1 тис. грн); вул. Наталія Ужвій, 64 та 78 ( по 120,6 тис. грн за обстеження кожного будинку), вул. Дружби Народів, 223 (120,6 тис грн.).

Фото

Засновником та директором ТОВ “Енергопромпроект” є Дмитро Ганенко. 

ТОВ “Алдена” отримала десятки платежів по 29,6 тис. грн за обстеження будинків. Загальна сума проплат склала 1,45 млн грн.


Засновниками підприємства є Антон та Олександр Кислиця. Останній також є засновником ТОВ “Український центр фiтотехнологiй”, яке минулого року отримало 1,425 млн гривень за проектні роботиреконструкції колишньої школи інтернату під житловий будинок по Пролетарському шоссе, 24в м. Змієві.


За проведення технічного обстеження будинків з початку року ФОП Успаленко Олексій Вікторовичотримав майже мільйон гривень. Крім того, понад 885 тисяч гривень за роботи перерахували ТОВ “Системінжиніринг”. Ця фірма зареєстрована у Полтавській області.

До договорів на техобстеження будинків ця компанія підрядів у Харкові не отримувала. 

Засновниками підприємства є Ольга Бобилкова та Євгеній Іванець. Раніше Іванець був керівником ТОВ “Сагайдацьке хлібоприймальне підприємство”.

Ще один підрядник – Фізична особа-підприємець Ковтун-Науменко Ольга Миколаївна отримав понад 820 тисяч гривень. За даними системи “Прозорро”, Ольга Ковтун-Науменко раніше отримувала невеликі підряди за проєктні роботи як у громадах, так і у вищих навчальних закладах Харкова. 

Дві будівлі у самому центрі міста оглянули спеціалісти ТОВ “Харківбуд-сервіс”. Вартість робіт за надання послуг склала майже 300 тисяч гривень.

Директором підприємства є Сергій Кондратенко, а засновником – Євген Овчаренко. Останній є також засновником ТОВ “Гідро-Максимум”. Раніше “Харківбуд-сервіс” мали лише один підряд від бюджетної організації – від Харківського національного університету радіоелектроніки.


Також майже 300 тис. грн отримало ТОВ “Фаворит експерт” з області. Засновником фірми є Артем Киценко, директором Надія Голубенко.


Киценко також є засновником ТОВ “Таламус груп”. Ця фірма активно отримувала підряди в області, в основному від закладів соцзахисту. Так, “Таламус Груп” понад 50 угод уклав з КУ Вовчанський спеціальний будинок-інтернат. 

Ще у обстеженнях будинків брали участь два підприємства. Зокрема, “Укрспецбуд-плюс”, яке отримало трохи меньше ста тисяч гривень. Засновником є В’ячеслав Конопля, а підписантом Ян Беляєв. 

Одну угоду віартістю 30,6 тисяч гривень уклали з ТОВ “Інтранс-Кіп” Валерія Ширіна.