Територія харківського Гідропарку вже частково приватизована
![Мост гидропарк](/sites/default/files/styles/news_main_image/public/2023-03/2923D671-2336-4A85-A000-D85B11B843DA.jpeg?itok=lAFT32Ml)
Два роки тому ми випустили цикл статей «Дерибан Журавлівського гідропарку», в яких подібно розглянули приватизовані ділянки, які, швидше за все, будуть віддані під забудову.
Ось чому слова мера у нас не викликають великого оптимізму
Приватизовану зелену зону між вулицею Шевченка та річкою потім просто можна оголосити «а це не є територією Журавлівського гідропарку» та спокійно забудовувати
Територія позначена червоними квадратами, з двох боків центральної алеї Гідропарку, вже приватизована